Nacházíte se zde: Úvod Naše služby Podporované zaměstnávání Práci hledají

Práci hledají

Marie, 42 let

Marie vystudovala střední odbornou školou – kuchař, číšník. Velmi dlouho, zhruba 19 let, působila v nemocnici U Apolináře jako pomocná síla v kuchyni, kde se starala o umývací sektor. V nemocnici U Apolináře musela ze zdravotních důvodu pracovní poměr ukončit. Nyní by si ráda našla práci na obdobné pozici.

Libor, 34 let

Libor pracoval 7 let ve firmě KAPSCH, kde měl na starost administrativní práci, jako bylo skartování, zakládání smluv a jiné dokumenty dle čísel, pracoval v archivu. V minulosti pracoval také v botanické zahradě jako zahradník, to ho ale příliš nebavilo, rád by se teď věnoval opět drobné administrativě jako je skenování či skartace dokumentů, ideálně s počítačem a v menším kolektivu.

Kateřina, 33 let

Kateřina má vystudované dvě vyšší odborné školy v oboru sociální pedagogika a sociálně správní činnost. Její pracovní zkušenosti jsou velice bohaté, pracovala několik let jako asistent pedagoga. Ráda by se tomuto oboru věnovala i nadále.

MARTIN, 32 LET

Martin se uchází o práci administrativní podpory. Má zkušenosti s prací na počítači, kopírováním, skenováním. Baví ho psaní emailů, vyhledávání na internetu apod. Na počítači pracuje všemi deseti. Pan Martin je sluchově postižený, což by pro výkon těchto pozic nemělo být omezující. Používá běžnou mluvenou řeč, jen je potřeba se soustředit na artikulaci. Pracovat by ale potřeboval na snížený úvazek, nejlépe 3 dny v týdnu.

Jiří, 35 let

Jiří má bohaté zkušenosti z IT oblasti. Téměř 6 let pracoval ve společnosti Allon, kde vedl i menší tým lidí. Komunikoval s dodavateli, vyjednávala finanční podmínky. Tvořil různé objednávky a faktury. Je zdatný v programu Abra G3 a v MS office, umí odvirovat počítače. Po těžké autonehodě byl v dlouhodobé rekonvalescenci, nyní si hledá práci na obdobné pozici jako ve společnosti Allon.

Michal, 31 let

Michal má zkušenosti jako pomocný administrativní pracovník. Hledá práci, kde by vykonával činnosti, jako jsou jednoduché vyhledávání na internetu, přepis jednoduchých textů, skenování, skartování, kopírování, tisk, kompletace a třídění dokumentů, zpracování interní pošty, příprava podkladů na školení a konference, řazení dokumentů do šanonů. Rád by pracoval na poloviční úvazek, nejlépe 5 hodin, 4 dny v týdnu – v tomto ohledu jde především o domluvu, jak by to vyhovovalo oběma stranám.

Petra, 35 let

Petra má vystudovanou obchodní akademii, ráda by se věnovala administrativní práci. Hledá práci jako fakturantka či pomocná účetní. Taktéž má kurz Základy účetnictví a výpočetní techniky. Pracovat by mohla na poloviční úvazek v denních hodinách.

MARTIN, 25 LET 

Martin pracoval několik let jako doplňovač zboží, o tuto pozici má stále zájem. Nevadí mu mít práci od brzkých ranních hodin. Práci hledá na 4 - 6 hodin, od pondělí do pátku.

ALEXANDRA, 34 LET

Hledá práci recepční, administrativní podpory, případně jiné pozice, kde by mohla pracovat samostatně, ale zároveň, kde by měla možnost občasného styku s dalšími kolegy, případně zákazníky. Hledá práci v ranních či nočních hodinách, nevadí jí ani velmi brzká rána. Pracovní dny by potřebovala mít ale rozložené, ideálně dva dny v práci, poté volno. Nemůže pracovat na 12h směny.

MARKÉTA, 42 LET

Usiluje o práci v kuchyni, jejím snem je naučit se vařit. Aktuálně by zde mohla pomáhat s přípravou jídel, s krájením či loupáním anebo s mytím nádobí. Markéta je zkušená žena, která vedla svou domácnost a také se po dobu několika let starala o svou nemocnou matku. Nikdy však nepracovala. Nebojí se žádné práce, je motivovaná a může nastoupit ihned. Pracovní asistence budou zpočátku nutností, Markéta bude potřebovat více trpělivosti u zaškolování.

PETRA, 44 LET

Hledá práci uklízečky, doplňovače zboží, nebo pomocné síly do kavárny nebo do kuchyně. Petra je vyučena v oboru přadlena a má zkušenosti s prací na pozici úklidového pracovníka v kancelářských prostorách, doplňování zboží na benzínové pumpě, nebo třeba pomocných prací při úpravě zeleně. Je velmi zručná a má ráda práci v kolektivu. 

tereza, 32 let

Tereza pracuje již sedmým rokem v kanceláři na chráněném pracovním trhu. Mezi její náplň práce patří kopírování a zakládání dokumentů, sešívání nebo skenování. Z chráněného trhu by se však ráda posunula na otevřený. Hledá podobnou administrativní pozici, práce může být i na recepci nebo vrátnici. Další variantou však je práce v prostředí dětí, které má ráda. Tereza má pohybový handicap, nemůže proto například vykonávat pozice úklidu. Zvládla by ale pomocné práce – stlaní postýlek, drobná výpomoc v kuchyni nebo opravdu drobný, občasný úklid.

ali, 40 let

Ali pracoval celý život manuálně, byl zedníkem na stavbě. Po těžkém úrazu je nyní na invalidním vozíku. Rád by pracoval například v bezpečnostních službách, kde by mohl dávat pozor například na kamerové systémy. Zvládl by také jednodušší práci v administrativě. Pracuje na PC, jen mu práce jde pomaleji, protože má částečně indisponované i horní končetiny. Je bulharské národnosti, ale domluví se plynule česky, dále i hůře anglicky, turecky a rusky.

renáta, 26 let

Renáta má vystudovaný obor starožitnictví s maturitou. Je velmi umělecky založená, ráda by pracovala kdekoliv v prostředí kultury nebo umění – může to být divadlo, kino, starožitnictví, antikvariát, galerie atp. S prací ve starožitnictví má zkušenosti, stejně tak pracovala v muzeu na pokladně. Je velmi komunikativní, charismatická a spolehlivá. Zatím shání práci ideálně na poloviční úvazek, ale je možné, že by se úvazek do budoucna navýšil.

LENKA, 26 LET

Lenka se uchází o administrativní pozice jako je recepční či asistentka na plný úvazek. S touto pozicí má zkušenosti, rok pracovala jako asistentka jednatele ve vzdělávacím středisku. Zkušenosti má také s prací v knihkupectví, kde nejen obsluhovala, ale také objednávala a přijímala zboží. Nevadí jí za prací dojíždět i mimo Prahu. Má vystudované přírodovědecké lyceum zakončené maturitou.

Gabriela, 44 let

Gabriela má velmi ráda zvířata a proto by se ráda ucházela o zaměstnání v prostředí zvířat. Chtěla by se o ně starat nebo u nich uklízet. S úklidem má již mnohaleté zklušenosti.

MICHALA, 32 LET

Slečna Michala hledá práci na snížený úvazek ideálně v dopoledních hodinách. Ráda by pro začátek pracovala jako výpomoc na recepci či na vrátnici. Výpomoc chce dělat z důvodu potřeby zkrácené pracovní doby. Zkušenosti má také s prodejem a nevadilo by ji se mu věnovat i nadále.

Nahoru