Nacházíte se zde: Úvod Naše služby Podporované zaměstnávání Práci hledají

Práci hledají

ALEXANDRA, 35 LET

Hledá práci administrativní podpory a také ji zaujala práce ve skladu. Hledá pozice, kde by mohla pracovat samostatně, ale zároveň, kde by měla možnost občasného styku s dalšími kolegy, případně zákazníky. Je vyučená prodavačka. Hledá práci v ranních hodinách, nevadí jí ani velmi brzká rána. Pracovní dny by potřebovala mít ale rozložené, ideálně dva dny v práci, poté volno. Nemůže pracovat na 12h směny, na což u mnohých zaměstnavatelů narazí.

MARTIN, 33 LET

Martin se uchází o práci administrativní podpory či jiné pomocné práce. Má zkušenosti s prací na počítači, kopírováním, skenováním. Baví ho psaní emailů, vyhledávání na internetu apod. Na počítači pracuje všemi deseti. Pan Martin je sluchově postižený, což by pro výkon těchto pozic nemělo být omezující. Používá běžnou mluvenou řeč, jen je potřeba se soustředit na artikulaci. Pracovat by potřeboval na snížený úvazek, nejlépe 3 dny v týdnu.

MICHALA, 33 LET

Slečna Michala hledá práci na snížený úvazek ideálně v dopoledních hodinách. Ráda by pro začátek pracovala jako výpomoc na recepci či na vrátnici, cizí jí není ani prodej v menších obchodech. Výpomoc chce dělat z důvodu potřeby zkrácené pracovní doby. Zajímají jí přírodní věci, zdravé stravování, kultura a láká ji klidné prostředí typu čajoven apod.

LENKA, 27 LET

Lenka se uchází o administrativní pozice jako je recepční či asistentka na plný úvazek nebo částečný, ideálně na 4 dny v týdnu. S uvedenými pozicemi má zkušenosti, rok pracovala jako asistentka jednatele ve vzdělávacím středisku. Zkušenosti má také s prací v knihkupectví, kde nejen obsluhovala, ale také objednávala a přijímala zboží. Poslední práci měla ve zdravotnickém zařízení, kde se starala o telefonní objednávání pacientů spojenou s další administrativou. Nevadí jí za prací dojíždět i mimo Prahu. Má vystudované přírodovědecké lyceum zakončené maturitou.

LUKÁŠ, 34 LET

Lukáš má zkušenosti jako pomocný kancelářský a manipulativní pracovník, nebo také z prodeje, rád by se v těchto oborech uplatnil i nadále. Potřeboval by pracovat na zkrácený úvazek, pracovní víkendy mu nevadí. Na pracovní náplni mu tolik nezáleží, rád by byl potřeba.

FILIP, 34 LET

Filip hledá práci na zkrácený úvazek, nejlépe jako pomocná administrativní síla v kanceláři či v archivu. Filip má také zkušenosti z kavárny, rád vaří kávu a práce v kavárně by ho také velmi zajímala. Studijní teoretické znalosti má také ze sociální sféry, uplatnění je reálné v sociálních zařízení nebo ve státních společnostech. Zkušenosti má s prací na Úřadu práce. Filip je flexibilní, nastoupit může ihned.

JIŘINA, 40 LET

Jiřina hledá práci nejlépe v oblasti úklidu, mohou to být kanceláře nebo i veřejné prostory. Ideální by byl zkrácený úvazek, ale Jiřina je připravena chodit do práce každý všední den, je v dobré fyzické kondici a časově flexibilní.

JAKUB, 41 LET

Jakub by se rád uplatnil v administrativě, může být nápomocný se snadnějšími úkony, například při skenování nebo skartaci dokumentů. Má zkušenosti z hotelového provozu, kde pracoval jako pokojský, pohyboval se také v prostředí tréninkových kaváren. Jakubovi by vyhovoval poloviční úvazek, možné by bylo také docházet například pouze na jeden či dva dny v týdnu.

MICHAL, 31 LET

Michal má zkušenosti jako pomocný administrativní pracovník. Hledá práci, kde by vykonával činnosti, jako jsou jednoduché vyhledávání na internetu, skenování, skartování, kopírování, tisk, kompletace a třídění dokumentů, zpracování interní pošty, příprava podkladů na školení a konference, řazení dokumentů do šanonů. Rád by pracoval na poloviční úvazek, nejlépe 5 hodin, 4 dny v týdnu – v tomto ohledu jde především o domluvu, jak by to vyhovovalo oběma stranám.

BARBORA, 41 LET

Bára má zkušenosti především s prací v gastronomii a s ošetřovatelstvím. Nyní chce Bára najít nové zaměstnání, kde by mohla například vydávat jídla, doplňovat zboží, pracovat na vrátnici/recepci, kompletovat zboží do balíčků. Ráda by pracovala v ranních hodinách na 6 – 8 hodin denně.

BARBORA, 24 LET

Slečna Bára má dva výuční listy, v oboru pečovatelské služby a prodavačské práce. Také má kurz Pracovník v sociálních službách. Bára by chtěla pracovat v pomáhajících profesích, jelikož ji tato práce naplňuje. Ráda by se starala o seniory nebo handicapované děti. Hledá práci na plný úvazek s maximální délkou pracovní směny 8 hodin.

NICOLE, 26 LET

Nicole studovala obor Pečovatelka na OU Vyšehrad, které ukončila výučním listem. V tomto oboru by ráda našla uplatnění, ke kterému má dobré předpoklady. Získala téměř tříletou praxi v domově seniorů jako pečovatelka v přímé péči. Nyní by Nicole ráda pracovala na plný úvazek, s 8 hodinovou pracovní dobou, směny od pondělí do pátky, s víkendy však nemá problém. Ráda by pomáhala lidem a pracovala opět se seniory, ve speciální škole s dětmi nebo například v chráněné dílně.

RADEK, 21 LET

Radek studoval střední odborné učiliště, obor truhlář. Velmi rád by v této profesy našel uplatnění, vzhledem ke zkušenostem, které při studiu získal. Mohl by pracovat i v občerstvení, chystat pokrmy, servírovat a vydávat jídlo. Předchozí zkušenost má i z autodílny, kde by se mohl uplatnit jako pomocný mechanik. Práci hledá na poloviční úvazek.

RENÁTA, 26 LET

Renáta má vystudovaný obor starožitnictví s maturitou. Je velmi umělecky založená, ráda by pracovala kdekoliv v prostředí kultury nebo umění – může to být divadlo, kino, starožitnictví, antikvariát, galerie atp. S prací ve starožitnictví má zkušenosti, stejně tak pracovala v muzeu na pokladně. Je velmi komunikativní, charismatická a spolehlivá. Zatím shání práci ideálně na poloviční úvazek, ale je možné, že by se úvazek do budoucna navýšil.

JANA, 36 LET

Jana by se ráda uplatnila na pozici telefonistky, ideálně na pasivní lince, případně jako recepční. Má s touto pozicí zkušenost z minulosti, kdy pracovala v neziskové organizaci na pasivní lince, nebo jako telefonní spojovatelka v justičním areálu. Jana se pohybuje na vozíku, tudíž je pro ni důležité, aby pracoviště bylo bezbariérové.

ZDENĚK, 54 LET

Zdeněk má dlouholeté zkušenosti ze stavebnictví. Také pracoval v zámečnických dílnách a jako skladník. Zdravotní potíže už mu však neumožňují vykonávat tak fyzicky náročné zaměstnání. Rád by se uplatnil na pomocné pozici jako např. administrativní podpora, na velmi zkrácený úvazek, nejlépe jen 2 dny v týdnu na pár hodin.

TEREZA, 32 LET

Tereza pracuje již sedmým rokem v kanceláři na chráněném pracovním trhu. Mezi její náplň práce patří kopírování a zakládání dokumentů, sešívání nebo skenování. Z chráněného trhu by se však ráda posunula na otevřený. Hledá podobnou administrativní pozici, práce může být i na recepci nebo vrátnici. Další variantou však je práce v prostředí dětí, které má ráda. Tereza má pohybový handicap, nemůže proto například vykonávat pozice úklidu. Zvládla by ale pomocné práce – stlaní postýlek, drobná výpomoc v kuchyni nebo opravdu drobný, občasný úklid.

Nahoru