Nacházíte se zde: Úvod Naše služby Podporované zaměstnávání Práci hledají

Práci hledají

JIŘINA, 40 LET

Jiřina hledá práci nejlépe v oblasti úklidu, mohou to být kanceláře nebo i veřejné prostory. Ideální by byl zkrácený úvazek, ale Jiřina je připravena chodit do práce každý všední den, je v dobré fyzické kondici a časově flexibilní. 

JAKUB, 41 LET

Jakub by se rád uplatnil v administrativě, může být nápomocný se snadnějšími úkony, například při skenování nebo skartaci dokumentů. Má zkušenosti z hotelového provozu, kde pracoval jako pokojský, pohyboval se také v prostředí tréninkových kaváren. Jakubovi by vyhovoval poloviční úvazek, možné by bylo také docházet například pouze na jeden či dva dny v týdnu.

Kateřina, 46 LET

Katka má zkušenosti s prací na lobby ve fastfoodech a jako pomocná síla v kuchyni. Aktuálně pracuje, ale není zde spokojená, proto chce hledat práci jinou. Hledá práci na zkrácený úvazek, na 4 hodiny denně od pondělí do pátku, bavilo by ji pracovat v kavárně, cukrárně nebo třeba navlékání korálků či drhání.

BÁRA, 21 LET

Bářinou vysněnou prací je oddělení lahůdek v supermarketu. Bohužel na tomto místě je vyžadováno rychlé tempo, Bára by však potřebovala klidnější prostředí. Momentálně si vyřizuje žádost o invalidní důchod. Vyhovovala by jí práce jako úklidový pracovník na cca 4 hod./denně.

Jana, 50 let

Jana hledá práci v oblasti úklidu nebo jako pomocná síla v kuchyni. Má dlouholeté zkušenosti v této pracovní oblasti – například z hotelu Hilton, kde pracovala nejdéle a kvůli koronaviru o práci přišla. Aktuálně chce pracovat na zkrácený úvazek, klidně 6 hodin denně, 6 dní v týdnu.

Stanislav, 38 let

Stanislav má vystudovanou VŠ ekonomického zaměření. Dlouho pracoval u soudu, kde kontroloval spisy a dělal administrativní práci s tím spojenou. Momentálně by rád pracoval mezi knihami – khihovny nebo knihkupectví. Nevadila by mu však ani práce v oblasti admistrativy.

Luboš, 52 let

Luboš hledá práci na pozici ostraha/vrátný. Jako bezpečnostní pracovník má mnoholeté zkušenosti. Pracovat může i na 12hodinové směny, ale nemůže ze zdravotních důvodů pracovat v noci. Má smysl pro humor. 

Tereza, 34 let

Tereza ma VŠ v oboru sociální práce. Ráda by v tomto oboru působila nadále, proto své vzdělání pravidelně doplňuje různými kurzy a školeními od krizové intervence až po výcvik systematických konstelací. Tereza má ID, takže hledá práci na zkrácený, ideálně poloviční úvazek. Terezea má moc ráda kynologie i z toho důvodu, že má asistenčního psa, který jí všude doprová

Mirka, 48 let

Mirka hledá práci jako pomocná cíla v kavárně, kde by ráda sbírala nádobí ze stolů a starala se o drobný úklid. Má zkušenosti z tréninkové kavárny, kam pravidelně dochází. Tuto činnost by mohladělat třikrát týdně na 3 hodiny.

Katka, 36 let

Katka má bakalářský titul z historicko-literárních studií. V minulosti pracovala jako asistentka v advokátní kanceláři. Ráda by se znovu uplatnila na nějaké administrativní pozici. Překážkou v práci jí může být její zraková vada, kvůli které má problém s prací na PC – to je ovšem řešitelné tím, že Katka může používat svůj vlastní notebook, který je přizpůsobený jejímu znevýhodnění. Je komunikativní a má velmi dobrý psaný projev. 

Honza, 24 let

Honza by rád pracoval na recepci nebo v státní správě, kavárně či v restauraci, kde by dělal pomocné práce. Zajímá se o dopravu, proto by si dokázal představit pracovat jako dispečer v dopravě. Je velmi komunikativní a přátelský a rád by se socializoval do kolektivu lidí. Honzovo znevýhodnění spočívá ve zrakové vadě.

LIBOR, 34 lET

Libor pracoval 7 let ve firmě KAPSCH, kde měl na starost administrativní práci, jako bylo skartování, zakládání smluv a jiné dokumenty dle čísel, pracoval v archivu.  V minulosti pracoval také v botanické zahradě jako zahradník, to ho ale příliš nebavilo, rád by se teď věnoval opět administrativě jako je právě skartování, kopírování či zakládaní dokumentů, ideálně v menším kolektivu.

GÁBINA, 46 lET

Gabriela by ráda pracovala jako úklidový pracovník na zkrácený úvazek, ideálně na 2 – 3 dny v týdnu na 3 hodiny. S úklidem má již zkušenosti. Zároveň má ráda zvířata a proto by se jí také líbila práce - v prostředí zvířat. Chtěla by se o ně starat nebo u nich uklízet.

Michael, 49 let

Michael vystudoval střední školu s maturitou v oboru mechanik seřazovač. Umí pasivně anglicky a výborně rusky. Michael má zkušenosti jako grafik vytvářel různé návrhy reklam, sazeb knih, inzeratů apod. Rád by pracoval na obdobné pozici. Zároveň by ho asi nejvíce bavila práce, která "má smysl" - například učit někoho po úrazu s techonologiemi.

Alex, 27 let

Alex získal na SOU Vyšehrad výuční list v oboru pekař. V oboru má již více než 5 let zkušeností, kdy pracoval jako pomocný pekař v obchodech Tesco či u Lahůdek Cajthaml. Alex hledá nadále práci v oboru jako pomocný pekař, umí si představit pracovat také jako pomocný zahradník.

JIŘÍ, 36 LET

Jiří má bohaté zkušenosti z IT oblasti. Téměř 6 let pracoval ve společnosti Allon, kde vedl i menší tým lidí. Komunikoval s dodavateli, vyjednávala finanční podmínky. Tvořil různé objednávky a faktury. Je zdatný v programu Abra G3 a v MS office, umí odvirovat počítače. Po těžké autonehodě byl v dlouhodobé rekonvalescenci, nyní si hledá práci na obdobné pozici jako ve společnosti Allon.

Olga, 51 let

Paní Olga má dlouholeté zkušenosti jako cukrovinkářka, pracovala ve výrobně trvanlivého pečiva. Poslední roky byla v domácnosti, nyní by se ale chtěla vrátit do pracovního procesu. Líbil by se jí provoz gastronomie, uchází se také o úklidové pozice. Nebojí se nových zkušeností, manuální práci se nebrání.

dENIS, 20 let

Denis má pracovní zkušenost z tréninkové kavárny Café Martin, kde trénoval pracovní dovednosti. Nyní chce hledat práci na pozici doplňování zboží nebo výpomoc v kuchyni. Jeho představa o velikosti pracovního úvazku je, alespoň poloviční úvazek.

Lenka, 54 let

Lenka hledá práci ve skladu, kde by však nebyl důraz na rychlost. Mohla by také doplňovat zboží, ale nemůže zvedat těžké věci. Mohla by se uplatnit jako úklidový pracovník nebo pomocná síla. Nejvíce by ocenila, kdyby našla vhodné zaměstnání současně s ubytováním, aby mohla odejít z azylového domu.

Karel, 38 let

Karel hledá práci jako uklízeč,  je umělecky založený, ve volném čase píše básně, skládá hudbu a umí i hezky malovat, proto by byla ideální práce v kreativním prostředí ateliérů nebo divadel. Ideálně na 2 - 3 dny v týdnu po 3 hodinách. Karel má dokončené základní vzdělání. Momentálně pracuje jako uklízeč v chráněné kavárně, zkušenosti s úklidem má i z předešlých zaměstnání

Michal, 21 let

Michal dokončil OU Vyšehrad, v oboru prodavač. Rád by se uplatnil v nějakém obchodě, kde bydoplňoval zboží, vzhledem k tomu, že s touto prací má i zkušenosti. Při škole chodit na brigádu do supermarketu. Také je možnost uplatnění jako výpomoc v kuchyni nebo pracovník úklidu. Michal hledá poloviční úvazek.

MARTIN, 31 let

Martin je vystudovaný pekař, cukrář. Rád by v tomto oboru také působil. Má praxi z několika pekáren, včetně Antonínova pekařství. Je flexibilní a může pracovat na plný úvazek. 

Thi dat, 58 let

Paní Thi Dat preferuje práci na pracovní smlouvu. V minulosti pracovala jako švadlena, později se živila několik let jako kadeřnice a nakonec pracovala také prodavačka ve smíšeném zboží. Není jí cizí žádná práce, nebojí se úklidu ani jiných pomocných činností, obávala by se jen práce s počítačem, to neumí. Po absolvování kurzu českého jazyka by ale se ale chtěla přihlásit na kurz PC dovedností. Pracovat by potřebovala na
zkrácený úvazek, 4h denně, práce v sobotu by jí nevadila a ohledně pracovní doby je otevřená domluvě.

Jana, 47let

Jana má bohaté zkušenosti z potravinových řetězců a tam také hledá práci. Zároveň by se nebránila práci mimo potraviny typu knihkupectví nebo obchod s oblečením. Jana zná základy angličtiny a italštiny. Práci hledá maximálně na poloviční úvazek

Tomáš, 36 let

Tomáš vystoudoval soukromou střední školu Trivis v oboru veřejnoprávní ochrany. Tomáš má zkušenosti z více oborů. Osobní asistence, pořadatelská služby, kurrýrní služby, úklid. Tomáš by se v těchto oborech rád uplatil, je otevřený i učit se novým věcem. Nejraději by pracoval jako pořadatel na nějakých sportovních či kulturních akcí. Ideální pracovní úvazek je poloviční. 

Mirka, 48 let

Mirka hledá práci jako pomocná cíla v kavárně, kde by ráda sbírala nádobí ze stolů a starala se o drobný úklid. Má zkušenosti z tréninkové kavárny, kam pravidelně dochází. Tuto činnost by mohla dělat třikrát týdně na 3 hodiny.

Nahoru