Nacházíte se zde: Úvod Naše služby Podporované zaměstnávání Práci hledají

Práci hledají

JIŘINA, 40 LET

Jiřina hledá práci nejlépe v oblasti úklidu, mohou to být kanceláře nebo i veřejné prostory. Ideální by byl zkrácený úvazek, ale Jiřina je připravena chodit do práce každý všední den, je v dobré fyzické kondici a časově flexibilní.

Luboš, 52 let

Luboš hledá práci na pozici  ostraha/vrátný. Jako bezpečnostní pracovník má mnoholeté zkušenosti. Pracovat může i na 12hodinové směny, ale nemůže ze zdravotních důvodů pracovat v noci. Má smysl pro humor. 

Tereza, 34 let

Tereza ma VŠ v oboru sociální práce.  Ráda by v tomto oboru působila nadále, proto své vzdělání pravidelně doplňuje různými kurzy a školeními od krizové intervence až po výcvik systematických konstelací. Tereza má ID, takže hledá práci na zkrácený, ideálně poloviční úvazek. Terezea má moc ráda kynologiI i z toho důvodu, že má asistenčního psa, který jí všude doprovází.

Katka, 36 let

Katka má bakalářský titul z historicko-literárních studií. V minulosti pracovala jako asistentka v advokátní kanceláři. Ráda by se znovu uplatnila na nějaké administrativní pozici. Překážkou v práci jí může být její zraková vada, kvůli které má problém s prací na PC – to je ovšem řešitelné tím, že Katka může používat svůj vlastní  notebook, který je přizpůsobený jejímu znevýhodnění. Je komunikativní a má velmi dobrý psaný projev. 

Honza, 24 let

Honza by rád pracoval na recepci nebo v státní správě, kavárně či v restauraci, kde by dělal pomocné práce. Zajímá se o dopravu, proto by si dokázal představit pracovat jako dispečer v dopravě. Je velmi komunikativní a přátelský a rád by se socializoval do kolektivu lidí. Honzovo znevýhodnění spočívá ve zrakové vadě.

Lenka, 54 let

Lenka hledá práci ve skladu, kde by však nebyl důraz na rychlost. Mohla by také doplňovat zboží, ale nemůže zvedat těžké věci. Mohla by se uplatnit jako úklidový pracovník nebo pomocná síla. Nejvíce by ocenila, kdyby našla vhodné zaměstnání současně s ubytováním, aby mohla odejít z azylového domu.

Karel, 38 let

Karel hledá práci jako uklízeč,  je umělecky založený, ve volném čase píše básně, skládá hudbu a umí i hezky malovat, proto by byla ideální práce v kreativním prostředí ateliérů nebo divadel. Ideálně na 2 - 3 dny v týdnu po 3 hodinách. Karel má dokončené základní vzdělání. Momentálně pracuje jako uklízeč v chráněné kavárně, zkušenosti s úklidem má i z předešlých zaměstnání.

Tomáš, 36 let

Tomáš vystoudoval soukromou střední školu Trivis v oboru veřejnoprávní ochrany. Tomáš má zkušenosti z více oborů. Osobní asistence, pořadatelská služby, kurrýrní služby, úklid. Tomáš by se v těchto oborech rád uplatil, je otevřený i učit se novým věcem. Nejraději by pracoval jako pořadatel na nějakých sportovních či kulturních akcí. Ideální pracovní úvazek je poloviční.  

PETR, 42 LET  

Petr nemá jasnou představu o tom, co by chtěl dělat. Nicméně kvůli zdravotnímu omezení by mu vyhovovalo nějaké sedavé zaměstnání například na vrátnici. Petr by chtěl pracovat na zkrácený úvazek maximálně na 4 hodiny denně, 3 dny v týdnu.     

JIŘÍ, 57 LET

Jiří  hledá práci v oblasti úklidu, což může být veřejný prostor nebo úklid restaurace, kanceláří či skladů. Uplatnit by se mohl také jako pomocná síla v kuchyni. S oběma činnostmi má již zkušenosti. Jiří je fyzicky zdatný a velmi motivovaný pracovat na plný úvazek. Nevadí mu práce každý všední den, ani v  sobotu, neděle by však měl rád volné. 

 BARBORA, 21 LET

 ra by ráda našla pracovní příležitost jako úklidový pracovník či pomocná síla v mateřské škole. Vyučila se v oboru pečovatelské práce a k dětem má blízko. Pracovní místo by mělo být klidné, bez důrazu na pracovní tempo. Bára v současné době čeká na rozhodnutí přiznání invalidního důchodu.   

ŽANETA, 30 LET

Ž aneta již pracuje na poloviční  ú vazek jako peer konzultantka, ale ráda by svůj volný čas vyplnila druhým zkráceným úvazkem, buď opět jako peer konzultantka nebo jako uklízečka v kadeřnickém saloně. Žany, ač je nevidomá, je velmi talentovaná módní návrhářka, střihy si sama vymýšlí a šije oblečení pro své široké okolí. Uplatnění by proto ráda nalezla i v této oblasti.

JAN, 25 LET 

Honza hledá práci na zkrácený úvazek na pozici recepčního nebo vrátného, kde by mohl využít své komunikační schopnosti a znalosti anglického jazyka. Dokončil střední školu s maturitou v oboru sociální činnost, má blízko k seniorům, a proto by rád pracoval i jako aktivizační pracovník.  Honza má zrakové znevýhodnění, které ho omezuje zejména v rychlosti prováděných činností, avšak je motivovaný učit se novým věcem.

HANA, 35 LET 

Hana vystudovala VOŠ v oboru bankovnictví. Hledá  práci v administrativě na částečný či plný úvazek. Mezi její silné stránky patří práce s Microsoft Office a s internetem, dochvilnost a chuť dotahovat úkoly. Ráda ve volném čase luští křížovky a poslouchá hudbu.

JANA, 38 LET

Jana pracovala 7 let na poště, kvůli svému zdravotnímu stavu potřebuje, ale pracoviště které je bezbariérové. Jana by se ráda uplatila v nějaké administrativě, především vyřizování telefonátů, například recepce. Důletitá Jany podmínka, je bezbariérové pracoviště.

PETRA,  23 LET

Petra má výuční list v oboru pekařky. Nyní se vrací po mateřské dovolené a hledá práci na zkrácený či plný úvazek  převážně v oblasti pekařiny či úklidu. Je ale otevřená i dalším příležitostem. Je pro ni podstatné, aby pracovní doba byla mezi 8. - 16. hodinou. Má praxi z pekárny, kde se věnovala výrobě pizzy, dále brigádně uklízela kanceláře.  

  JANA, 33 LET

Jana momentálně pracuje ve školce jako pomocná síla v kuchyni. Práce jí velmi baví, především kvůli otmu, že pracuje v prostředí dětí. V práci pomáhá s umývaním nádibí, pomáhá při přípravě jídel a také ve školce uklizí. Jana by si ráda našla práci na podobné pozici nejideálněji ve školce. Úvazek 4hod/  den.

Martin, 32 LET

Martin by se velmi rád uplatil v oblasti zdravé výživy. Samostuduje oblast zdravého zdravotního stylu už od roku 2016, sám na sobě uplatňuje zdravý životní styl. Velmi rád by předával své znalosti a poskytoval poradenství. Je pro něj velmi důležité předávat správné informace a objektivní názor na dané téma.

Nicole, 27 LET

Nicole je vystudovaná pečovatelka. Tomuto oboru by se ráda věnovala, ale dělá jí problém častá fyzická náročnost na této pozici. Je také otevřená i dalším pracovním pozicím. Velmi ráda by si například zkusila práci barmanky v nějaké kavárně. Primárně hledá práci na zkrácený úvazek.

Daniel, 27 let

zatím ještě nemá přesnou představu o svém zaměstnání, ale zajímala by ho například práce v kuchyni jako pomocná síla nebo na lobby v restauraci. Nebránil by se ani pozicím jako je zahradník nebo nějaká jiná pomocná práce. Daniel má invalidní důchod 3. stupně, rád by tedy pracoval na zkrácený úvazek. 

Sarah 25 let

Sarah hledá práci především jako asistentka prodeje v obchodech s oblečením. Jejím koníčkem je totiž móda, ráda by pracovala někde, kde by svůj zájem mohla uplatnit. Má v této oblasti i více než roční zkušenost, kdy pracovala v New Yorkeru. Má zkušenosti rovněž z gastronomie, pracovala jako cukrářka.

Honza, 25 let

Honza má i přes své zrakové znevýhodnění velkou motivaci nalézt zaměstnání na zkrácený úvazek. Rád by se uplatnil jako recepční či vrátný, kustod nebo pomocná síla, kde by byl brán zřetel na jeho znevýhodnení a pomalejší tempo. 

Robert, 40 let

Robert je ve Fose krátce, proto ještě sám zjišťuje, jaké pozice by ho bavily a kde by uplatnit své dovednosti a zkušenosti. Pracovat by chtěl jako kontrolor kamionů, security, ale nevadil by mu ani vnitřní nebo venkovní úklid na zkrácený či plný úvazek. Jedinou jeho podmínkou jsou férové podmínky a jednání.

Nicola, 21 let

Nicol se vyučila cukrářkou a v současné době hledá své první zaměstnání na zkrácený úvazek. S pečením dortů a s přípravou zákusků a dezertů má zkušenost z praxí, ale věnuje se tomu i ve svém volném čase. Nicol je moc sympatická a usměvavá mladá slečna, která je ochotna učit se novým věcem.

Michal, 49 let

Michal má dlouholeté zkušenosti v oblasti administrativy, 13 let pracoval na ČSSZ. Rád by našel něco podobného, klidně na plný úvazek od pondělí do pátku. Eva 38 - Eva má zkušenosti jako prodavačka potravin nebo jako uklízečka ve škole, kvůli péči o členy domácnosti je delší dobu bez práce. Aktuálně by ráda hledala opět práci jako prodavačka, úklid nebo jako pomocná síla v kuchyni.

 

  

Nahoru