Nacházíte se zde: Úvod Naše služby Podporované zaměstnávání Práci hledají

Práci hledají

Daniel, 27 let
Daniel by se rád uplatnil například jako pomocná síla v kuchyni nebo na lobby v restauraci. Nebránil by se ani práci ve skladu, v supermarketu nebo nějakým pomocným pracím. Daniel má invalidní důchod 3. stupně, rád by tedy pracoval na zkrácený úvazek.

Roman, 38 let

Roman je vyučený tiskař a má v tomto oboru 16ti leté zkušenosti. Práci musel kvůli zhoršujícímu se zraku opustit. Uvítal by práci v oboru, ale rád by si vyzkoušel i něco nového, co bude zvladatelné s jeho zhoršujícím se zrakem. Chtěl by se uplatnit v pomáhajících profesích jako osobní asistent nebo pracovat s dětmi. Roman je velmi dobrý sportovec a dokáže si představit asistovat u nějakého dětského sportovního kroužku. Nebrání se ani manuální práci.

Oleksandr, 27 let
Oleksandr hledá práci jako skladník nebo jako pracovník ve výrobě - s tím má již několikaletou zkušenost. Baví ho práce rukama, uvítal by tedy nějkou pomáhající manuální práci. Oleksandr mluví plynně ukrajinsky, ale česky se učí, většinou rozumí a zná latinku.

Petra, 37 let
Petra hledá práci jako účetní junior, popř. pomocné účetní práce. Uvítá i jakoukoliv pomocnou administrativní práci. V obou oblastech má zkušenosti. Jelikož má invalidní důchod 3. stupně, hledá práci na zkrácený úvazek.

Šárka, 48 let
Šárka hledá práci na zkrácený úvazek v administrativě. Ideálně na pozici Office manager, ve které má bohaté zkušenosti. Baví jí koordinace různých pracovních činností a práce s lidmi.

Valerie, 30 let

Valerie dokončila SOU obor tkaní na stavu. V současné době dochází 3x týdně do Diakonie, kde vypomáhá s šitím, vyšíváním a s prací na malém tkalcovském stavu. Valerie je velkou fanynkou divadla, kde by také velice ráda získala práci jako šatnářka, uvaděčka nebo jako   pomocná síla v kostymérně. Ideální pracovní úvazek je poloviční.

Jan, 51 let

Jan má vystudovanou průmyslovou školu stavební. Stavebnictví se ale nemůže nadále věnovat kvůli svému zdravotnímu stavu. Nyní hledá práci v lehčí administrativě na zkrácený úvazek. 

Nikol, 24 let

Nikol vystudovala obor sociální činnost. Nikol se pohybuje pomocí elektronického vozíku, z toho důvodu potřebuje, aby pracoviště bylo bezbariérové. Hledá práci v lehčí administrativě na čtvrteční úvazek, má uživatelskou znalost PC, e-mailová ani telefonická komunikace jí nedělá problémy.

Jakub, 22 let 

Jakub je vyučeným truhlářem. Truhlařině se chce věnovat i nadále. Chtěl by pracovat na zkrácený úvazek jako pomocný truhlář. Jakub se ve volném čase zajímá o elektroniku, dokázal by si tedy představit pracovat i jako prodavač v elektru.

ZUZANA, 40 LET

Zuzana hledá práci v kavárně, knihovně, zdravé výživě nebo v nějakém obchodu, který se věnuje esoterice. Má zkušenosti s prodejem v podobných obchůdkách. Ráda by si našla zkrácený úvazek – je ochotná pracovat i delší směny, dokáže se přizpůsobit směnám.

IVETA, 48 LET

Iveta vystudovala SŠ ekonomického zaměření. Má rozsáhlé pracovní zkušenosti v bankovním sektoru na pozici pokladní. Řadu let pracovala také jako účetní. V současné době hledá práci na zkrácený úvazek (4-6h) v administrativě, ale nebrání se, ani jiným oborům. Lákala by ji například práce v kavárně, ve výrobě nebo při kompletaci zásilek. Pro Ivetu je nejdůležitější klidné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

PETRA, 24 LET

Petra má ráda přírodu a umí se pohybovat v kuchyni a vařit pro domácí potřebu. Jde o šikovnou slečnu, která hledá uplatnění při pomocných prací v gastronomii, ještě radši by se uplatnila v cukrárně nebo při výrobě dortů a zákusků. Zároveň se cítí dobře v přírodě, nabídka práce z farmy nebo zahradnictví by ji také velmi potěšila. 

JAKUB 36, LET

Jakub má zkušenosti s úklidem ve společnosti Esethelp, kde se účastnil rehabilitačního programu. Jakub by si rád našel práci na zkrácený úvazek v úklidu. Představuje si práci 3x v týdnu na 3 hodiny v klidném prostředí. Dále by mohl roznášet letáky nebo pracovat jako pomocná síla v lobby restaurace.

yaroslav, 29 LET

Yaroslav se v březnu přestěhoval z Kyjeva do Prahy, na Ukrajině vystudoval vysokou školu zaměřenou na ekonomiku a obchod, kde získal magisterský titul. Hledá práci na zkrácený úvazek v administrativě, dobře rozumí počítačům, zajímá se také o programování. Yaroslav nemluví česky, ale lze se s ním domluvit případně anglicky.

eva, 57 LET

Eva hledá práci na poloviční úvazek na pozici úklidového pracovníka, s úklidem má mnoho zkušeností. Eva by si přála pracovat ideálně v mateřské školce, kde by uklízela a vypomáhala s přípravou svačin, obědů, ale dokáže si představit uklízet i v jiné instituci.

VOJTĚCH, 22 LET

Vojta by rád pracoval na zkrácený úvazek (4 hodiny denně) 4 dny v týdnu. Jeho vysněná práce by byla jako bavič lidí nebo moderátor, nicméně společně se budeme věnovat i hledání práce v odvětví obchodu – např. doplňování zboží, nebo ve skladu.

karel, 44 LET

Karel by rád pracoval na vrátnici, na zkrácený úvazek. Ze zdravotních důvodů nemůže pracovat 12 h směny, nebo noční. Má několikaleté pracovní zkušenosti z ostrahy  - například z NB Národního muzea. Karel by ocenil především sedavou práci a kvůli svému zdravotnímu znevýhodnění potřebuje i bezbariérovost.

michaela, 40 LET

Michaela je po mateřské dovolené a ráda by si našla práci například jako úklidová pracovnice, nebo asistentka prodeje (úsek lahůdek). Michaela má dlouholeté zkušenosti z prodeje lahůdek v Tescu. Ocenila by především zkrácený úvazek a volné víkendy, aby mohla čas trávit se svými dětmi. 

ROBERT, 41 LET

Robert hledá práci na zkrácený úvazek v oblasti security. Uplatnit by se mohl také na vrátnici, jako kustod v muzeu či pomocná síla v kuchyni. Od zaměstnavatele očekává férové podmínky a jednání.

Nicol, 22 LET

Nicol se vyučila cukrářkou a v současné době hledá své první zaměstnání na zkrácený úvazek. S pečením dortů a s přípravou zákusků a dezertů má zkušenost z praxí, ale věnuje se tomu i ve svém volném čase. Nicol je moc sympatická a usměvavá mladá slečna, která je ochotna učit se novým věcem.

ondřej, 32 LET

Ondra má magisterský titul z bezpečnostních studií, předtím studoval politologii a mezinárodní vztahy. Absolvoval také kurz účetnictví a základy programování. Právě v účetnictví nebo v administrativě by rád našel své první pracovní uplatnění na zkrácený úvazek. Ondra má ID II. stupně a kvůli svému znevýhodnění potřebuje pevnou pracovní dobu a opakující se pracovní postupy.

LENKA, 44 LET

Lenka má II. stupeň ID a ráda by pracovala jako pomocná síla v kavárně, kuchyni a nebo v ostraze. Má i certifikát strážného, nicméně nemůže pracovat na plný úvazek

jana, 39 LET

Jana pracovala 7 let na poště, kde ukončila pracovní poměr primárně kvůli bariérovosti. Jana by se ráda uplatila v nějaké administrativě, především vyřizování telefonátů, nebo na recepci s jednoduššími činnostmi. Důležitá Jany podmínka je bezbariérové pracoviště.

eva, 47 LET

Eva pracovala 24 let jako specialista/prodejce v Albertu. Nyní čeká na rozhodnutí o přiznání ID a ráda by pracovala na zkrácený či plný úvazek jako pomocná síla v kuchyni, KFC, zverimexu nebo by doplňovala zboží a uklízela.

JIŘÍ, 43 LET

Jiří má 15-ti letou zkušenost z administrativy v oblasti finančnictví, rád by našel práci v podobné oblasti. Je absolventem vyšší odborné školy oboru odhadcovství, což je oblast, která by ho zajímala úplně nejvíce. Jiří v práci ocení ohled k jeho zdravotnímu znevýhodnění, které zapříčiňuje jeho pomalejší tempo.

kateryna, 27 LET

Kateryna má magisterské vzdělání v oblasti práva na Ukrajině. V Čechách by se ráda uplatnila na pomocné administrativní pozici, jako tlumočnice z ukrajinštiny popř. ruštiny do češtiny, případně by chtěla pomáhat ukrajinským uprchlíkům. Naučila se česky na úroveň A2-B1 a snaží se zlepšovat dál.

lenka, 60 LET

Lenka má zkušenosti s úklidem a hledá pracovní pozici na zkrácený úvazek. Ideální by byl úklid veřejných nebo kancelářských prostor, kdekoliv v Praze. Lenka je časově flexibilní, dává přednost denním směnách, nevyhýbá se ani práci ve vrátnici atp.; nastoupit může ihned. 

PAVEL, 31 LET

Pavel má vystudovanou Střední škola gastronomie a hotelových služeb, výuční list má v oboru kuchař. Po střední škole si doplnil vzdělání dvouletou nástavbou v oboru „Společné stravování“. V současné době pracuje již 9 let pro společnost KFC, rád by se profesně posunul dál a dostal šanci “přičichnout” k cukrařině. Velkou vášní Pavla je astronomie na amatérské úrovni, pokud by se pro něj našla práce spojená s tímto oborem, splnil by se mu jeho velký sen.

 Lenka, 28 LET

Lenka ukončila maturitou obor Sociálně správní činnost. Hlavním požadavkem na zaměstnání je především plně bezbariérové prostředí. Dosavadní pracovní zkušenosti má jako dobrovolný asistent pedagoga na 1. stupni ZŠ. Lenka je velice aktivní a kreativní slečna, která hledá práci v administrativě nebo jako asistentka pedagoga. 

NICOLE, 28 LET

Nicole je vystudovaná pečovatelka. Tomuto oboru by se ráda věnovala, ale dělá jí problém častá fyzická náročnost na této pozici. Snaží se tedy spíše hledat jiné pracovní pozice, velmi ráda by pracovala jako barmanka v nějaké kavárně, či pomáhala s výdejem jídla ve školce. Primárně hledá práci na zkrácený úvazek 4-6 hodin/denně.

MARTIN, 32 LET

Martin by se velmi rád uplatil v oblasti zdravé výživy případně v prostředí, které se snaží zlepšit životní prostředí. Samostuduje oblast zdravého zdravotního stylu už od roku 2016, sám na sobě uplatňuje zdravý životní styl. Velmi rád by předával své znalosti a poskytoval poradenství. Je pro něj velmi důležité předávat správné informace a objektivní názor na dané téma.

TEREZA, 24 LET

Tereza vystudovala obchodní akademii v oboru ekonomické lyceum. Tereza má základní znalosti v účetním programu POHODA. Ráda by se uplatnila v nějakém účetním oboru, kde by mohla uplatnit svoje znalosti. Je otevřená i jiné podobné administrativní pozici. Tereza je velmi učenlivá a ráda získává nové zkušenosti. Základně zvládá ovládat i angličtinu i němčinu.

LUboš, 54 LET

Luboš by se rád pracoval jako ostraha/vrátný, má několik zkušeností s podobnými pozicemi. Nemá problém pracovat na plný úvazek s 12-ti hodinovými směnami. Potřeboval by pracovat čistě přes den.

Kamila, 34 LET

Kamila má magisterský titul v oboru portugalštiny. S jazykem má i zkušenost ze zahraničí, dále portugalštinu i doučuje. Dále pracuje na neviditelné výstavě. Kamila má zrakové znevýhodnění. Ráda by se nyní uplatnila na krizové lince či v oblasti couchingu, absolvovala v tomto oboru i kurz. I přes svoje znevýhodnění, nemá Kamila problém vykonávat tuto práci, využívá vlastní pomůcky, díky kterým funguje bez problému ve všech běžných činnostech, nemá například problém pracovat s PC, zapisovat různé dokumenty atd. Kamila hledá poloviční až plný úvazek, je flexibilní, takže může pracovat na různé směny.

PETRA, 23 LET

Petra má výuční list v oboru pekařky. Nyní se vrací po mateřské dovolené a hledá práci na zkrácený úvazek převážně v oblasti pekařiny či úklidu. Je ale otevřená i dalším příležitostem. Je pro ni podstatné, aby pracovní doba byla mezi 8. - 16. hodinou. Má praxi z pekárny, kde se věnovala výrobě pizzy, dále brigádně uklízela kanceláře.

marie, 45 LET

Marie pracovala 19 let jako pomocná síla v kuchyni, kde obsluhovala myčku na nádobí. Její poslední zkušenost je z pozice úklidového pracovníka, o kterou se nadále uchází. Může pracovat na 4 hodiny denně, každý všední den. Ráda se učí novým věcem, a proto by chtěla zkusit i jiné pomocné práce, například při doplňování zboží nebo v útulcích pro zvířata.

Nahoru