Nacházíte se zde: Úvod Naše služby Podporované zaměstnávání Práci hledají

Práci hledají

Katka, 36 let

Katka má bakalářský titul z historicko-literárních studií. V minulosti pracovala jako asistentka v advokátní kanceláři. Ráda by se znovu uplatnila na nějaké administrativní pozici. Překážkou v práci jí může být její zraková vada, kvůli které má problém s prací na PC – to je ovšem řešitelné tím, že Katka může používat svůj vlastní  notebook, který je přizpůsobený jejímu znevýhodnění. Je komunikativní a má velmi dobrý psaný projev. 

Tomáš, 36 let

Tomáš vystoudoval soukromou střední školu Trivis v oboru veřejnoprávní ochrany. Tomáš má zkušenosti z více oborů. Osobní asistence, pořadatelská služby, kurrýrní služby, úklid. Tomáš by se v těchto oborech rád uplatil, je otevřený i učit se novým věcem. Nejraději by pracoval jako pořadatel na nějakých sportovních či kulturních akcí. Ideální pracovní úvazek je poloviční.  

PETR, 43 LET  

Petr nemá jasnou představu o tom, co by chtěl dělat. Nicméně kvůli zdravotnímu omezení by mu vyhovovalo nějaké sedavé zaměstnání například na vrátnici. Petr by chtěl pracovat na zkrácený úvazek maximálně na 4 hodiny denně, 3 dny v týdnu.      

    

ŽANETA, 30 LET

Ž aneta již pracuje na poloviční  ú vazek jako peer konzultantka, ale ráda by svůj volný čas vyplnila druhým zkráceným úvazkem, buď opět jako peer konzultantka nebo jako uklízečka v kadeřnickém saloně. Žany, ač je nevidomá, je velmi talentovaná módní návrhářka, střihy si sama vymýšlí a šije oblečení pro své široké okolí. Uplatnění by proto ráda nalezla i v této oblasti.

JANA, 38 LET

Jana pracovala 7 let na poště, kde ukončila pracovní poměr primárně kvůli bariérovosti. Jana by se ráda uplatila v nějaké administrativě, především vyřizování telefonátů, například recepce. Důletitá Jany podmínka, je bezbariérové pracoviště.

PETRA,  23 LET

Petra má výuční list v oboru pekařky. Nyní se vrací po mateřské dovolené a hledá práci na zkrácený či plný úvazek  převážně v oblasti pekařiny či úklidu. Je ale otevřená i dalším příležitostem. Je pro ni podstatné, aby pracovní doba byla mezi 8. - 16. hodinou. Má praxi z pekárny, kde se věnovala výrobě pizzy, dále brigádně uklízela kanceláře.  

  JANA, 33 LET

Jana momentálně pracuje ve školce jako pomocná síla v kuchyni. Práce jí velmi baví, především kvůli otmu, že pracuje v prostředí dětí. V práci pomáhá s umývaním nádibí, pomáhá při přípravě jídel a také ve školce uklizí. Jana by si ráda našla práci na podobné pozici nejideálněji ve školce. Úvazek 4hod/  den.

Martin, 32 LET

Martin by se velmi rád uplatil v oblasti zdravé výživy. Samostuduje oblast zdravého zdravotního stylu už od roku 2016, sám na sobě uplatňuje zdravý životní styl. Velmi rád by předával své znalosti a poskytoval poradenství. Je pro něj velmi důležité předávat správné informace a objektivní názor na dané téma.

Nicole, 27 LET

Nicole je vystudovaná pečovatelka. Tomuto oboru by se ráda věnovala, ale dělá jí problém častá fyzická náročnost na této pozici. Je také otevřená i dalším pracovním pozicím. Velmi ráda by si například zkusila práci barmanky v nějaké kavárně, či práci v prádelně. Primárně hledá práci na zkrácený úvazek 4-6 hodin/denně.

Daniel, 27 let

Zatím ještě nemá přesnou představu o svém zaměstnání, ale zajímala by ho například práce v kuchyni jako pomocná síla nebo na lobby v restauraci. Nebránil by se ani práci ve skladu nebo nějakým pomocným pracím. Daniel má invalidní důchod 3. stupně, rád by tedy pracoval na zkrácený úvazek. 

Sarah 25 let

Sarah hledá práci především jako asistentka prodeje v obchodech s oblečením. Jejím koníčkem je totiž móda, ráda by pracovala někde, kde by svůj zájem mohla uplatnit. Má v této oblasti i více než roční zkušenost, kdy pracovala v New Yorkeru. Má zkušenosti rovněž z gastronomie, pracovala jako cukrářka.

Robert, 40 let

Robert je ve Fose krátce, proto ještě sám zjišťuje, jaké pozice by ho bavily a kde by uplatnit své dovednosti a zkušenosti. Pracovat by chtěl jako kontrolor kamionů, security, ale nevadil by mu ani vnitřní nebo venkovní úklid na zkrácený či plný úvazek. Jedinou jeho podmínkou jsou férové podmínky a jednání.

Nicola, 21 let

Nicol se vyučila cukrářkou a v současné době hledá své první zaměstnání na zkrácený úvazek. S pečením dortů a s přípravou zákusků a dezertů má zkušenost z praxí, ale věnuje se tomu i ve svém volném čase. Nicol je moc sympatická a usměvavá mladá slečna, která je ochotna učit se novým věcem.

Michal, 49 let

Michal má dlouholeté zkušenosti v oblasti administrativy, 13 let pracoval na ČSSZ. Rád by našel něco podobného, klidně na plný úvazek od pondělí do pátku. Eva 38 - Eva má zkušenosti jako prodavačka potravin nebo jako uklízečka ve škole, kvůli péči o členy domácnosti je delší dobu bez práce. Aktuálně by ráda hledala opět práci jako prodavačka, úklid nebo jako pomocná síla v kuchyni.

 

Lenka, 44 let

Lenka má II. stupeň ID a ráda by pracovala jako pomocná síla v kavárně, kuchyni a nebo v ostraze. Má i certifikát strážného, nicméně nemůže pracovat na plný úvazek.

Aleš 42 let

Aleš již v minulosti službu PZ využíval a našel si práci v KFC kde byl doposud. Nyní hledá práci znovu klidně opět v oblasti rychlého občerstvení, jako pomocná síla v kuchyni nebo by ho lákala i lehká administrativa. 

Pavel, 31 let

Pavel má vystudovanou Střední škola gastronomie a hotelových služeb, výuční list má v oboru kuchař. Po střední škole si doplnil vzdělání dvouletou nástavbou v oboru „Společné stravování“. V současné době pracuje již 9 let pro společnost KFC, rád by se profesně posunul dál a dostal šanci “přičichnout” k cukrařině. Velkou vášní Pavla je astronomie na amatérské úrovni, pokud by se pro něj našla práce spojená s tímto oborem, splnil by se mu jeho velký sen.

Miroslava, 19 let

Mirka letos v červnu dokončila učiliště v oboru pečovatelka a nyní hledá své první zaměstnání. Má ráda děti, dokáže si proto představit práci v mateřské škole, kde by vypomáhala. Ráda by našla uplatnění také v kavárně nebo ve fast foodu, kde by pracovala jako pomocná síla.

Jiří, 42 let

Jiří má 15-ti letou zkušenost z administrativy v oblasti finančnictví, rád by našel práci v podobné oblasti. Je absolventem vyšší odborné školy oboru odhadcovství, což je oblast, která by ho zajímala úplně nejvíce. Jiří v práci ocení ohled k jeho zdravotnímu znevýhodnění, které zapříčiňuje jeho pomalejší tempo.

Eliška, 48 let

Eliška je vystudovanou knihovnicí a má v tomto oboru bohaté zkušenosti. Teď na nějaký čas zasídlila v kavárně, ale ráda by se vrátila k práci v knihovně i jako pomocný administrativní pracovník. Eliška potřebuje, aby na ni nebyl vyvíjen tlak ohledně pracovního tempa. Ráda se pořádně soustředí na jednotlivé úkoly.

Martin, 32 let

Martin v současnosti hledá práci jako vrátný – ostraha / recepce. Je vyučeným prodavačem a to je práce, která by ho bavila úplně nejvíce, za nějaký čas by se k ní chtěl vrátit.

Petra, 37 let

Petra má zkušenosti v oblasti účetní administrativy a ráda by se v této oblasti opět uplatnila. Má i vzdělání v účetním oboru. Ocení, pokud u ní nebude vyvíjen tlak na rychlost.

Roman, 37 let

Roman je vyučený tiskař a má v tomto oboru 20ti leté zkušenosti. Práci musel kvůli zhoršujícímu se zraku opustit. Rád by si našel práci v oboru, ale rád by si vyzkoušel i něco nového, co bude zvladatelné s jeho zhoršujícím se zrakem. Zatím neví, co přesně by chtěl dělat, je otevřený různým možnostem.  

OLGA, 51 LET

Paní Olga je vyučená v oboru cukrovinkářka – pečení trvalinlivého pečiva. V tomto oboru má i několikaleté zkušenosti, ale po mateřské dovolené změnila směr, ve kterém hledala uplatnění. Získala zkušenosti v kavárně, jako pomocná síla, kde se starala o nádobí a čistotu. Nyní by chtěla hledat podobnou práci, nebo vyzkoušet výdej obědů v jídelně.

Tereza, 23 let

Tereza vystudovala obchodní akademii v oboru ekonomické lyceum. Tereza má základní znalosti v účetním programu POHODA. Ráda by se uplatnila v nějakém účetním oboru, kde by mohla uplatnit svoje znalosti. Je otevřená i jiné podobné administrativní pozici. Tereza je velmi učenlivá a ráda získává nové zkušenosti. Základně zvládá ovládat i angličtinu i němčinu.

Jakub, 35 let

Jakub má zkušenosti s úklidem ve společnosti Esethelp, kde se účastnil rehabilitačního programu. Jakub by si rád našel krátký úvazek právě v úklidu. Představuje si práci 3x v týdnu na 3 hodiny v klidném prostředí.

Nahoru