Nacházíte se zde: Úvod Naše služby Podporované zaměstnávání Práci hledají

Práci hledají

MICHALA, 33 LET

Slečna Michala hledá práci na snížený úvazek (4 - 6 hodin) ideálně v dopoledních hodinách. Ráda by pro začátek pracovala jako výpomoc na recepci či na vrátnici, cizí jí není ani prodej v menších obchodech. Je ale otevřená i novým pracovním zkušenostem. Nevadilo by ji pracovat jako zástup za kolegy v době dovolené či jejich pracovní neschopnosti. Je časově flexibilní, nevadí jí ani práce o víkendu či ve svátek. Zajímá se o přírodní věci, zdravé stravování a kulturu.

LENKA, 28 LET

Lenka se uchází o administrativní pozice jako je recepční či asistentka na plný úvazek nebo částečný, ideálně na 4 dny v týdnu. S uvedenými pozicemi má zkušenosti, rok pracovala jako asistentka jednatele ve vzdělávacím středisku. Zkušenosti má také s prací v knihkupectví, kde nejen obsluhovala, ale také objednávala a přijímala zboží. Poslední práci měla ve zdravotnickém zařízení, kde se starala o telefonní objednávání pacientů spojenou s další administrativou. Nevadí jí za prací dojíždět i mimo Prahu. Má vystudované přírodovědecké lyceum zakončené maturitou.

LUKÁŠ, 34 LET

Lukáš má zkušenosti jako pomocný kancelářský a manipulativní pracovník, nebo také z prodeje, rád by se v těchto oborech uplatnil i nadále. Potřeboval by pracovat na zkrácený úvazek, pracovní víkendy mu nevadí. Na pracovní náplni mu tolik nezáleží, rád by byl potřeba.

FILIP, 34 LET

Filip hledá práci na zkrácený úvazek, nejlépe jako pomocná administrativní síla v kanceláři či v archivu. Filip má také zkušenosti z kavárny, rád vaří kávu a práce v kavárně by ho také velmi zajímala. Studijní teoretické znalosti má také ze sociální sféry, uplatnění je reálné v sociálních zařízení nebo ve státních společnostech. Zkušenosti má s prací na Úřadu práce. Filip je flexibilní, nastoupit může ihned.

JIŘINA, 40 LET

Jiřina hledá práci nejlépe v oblasti úklidu, mohou to být kanceláře nebo i veřejné prostory. Ideální by byl zkrácený úvazek, ale Jiřina je připravena chodit do práce každý všední den, je v dobré fyzické kondici a časově flexibilní.

JAKUB, 41 LET

Jakub by se rád uplatnil v administrativě, může být nápomocný se snadnějšími úkony, například při skenování nebo skartaci dokumentů. Má zkušenosti z hotelového provozu, kde pracoval jako pokojský, pohyboval se také v prostředí tréninkových kaváren. Jakubovi by vyhovoval poloviční úvazek, možné by bylo také docházet například pouze na jeden či dva dny v týdnu.

BARBORA, 41 LET

Bára má zkušenosti především s prací v gastronomii a s ošetřovatelstvím. Nyní chce Bára najít nové zaměstnání, kde by mohla například vydávat jídla, doplňovat zboží, pracovat na vrátnici/recepci, kompletovat zboží do balíčků. Ráda by pracovala v ranních hodinách na 6 – 8 hodin denně.

NICOLE, 26 LET

Nicole studovala obor Pečovatelka na OU Vyšehrad, které ukončila výučním listem. V tomto oboru by ráda našla uplatnění, ke kterému má dobré předpoklady. Získala téměř tříletou praxi v domově seniorů jako pečovatelka v přímé péči. Nyní by Nicole ráda pracovala na plný úvazek, s 8 hodinovou pracovní dobou, směny od pondělí do pátky, s víkendy však nemá problém. Ráda by pomáhala lidem a pracovala opět se seniory, ve speciální škole s dětmi nebo například v chráněné dílně.

RADEK, 21 LET

Radek studoval střední odborné učiliště, obor truhlář. Velmi rád by v této profesy našel uplatnění, vzhledem ke zkušenostem, které při studiu získal. Mohl by pracovat i v občerstvení, chystat pokrmy, servírovat a vydávat jídlo. Předchozí zkušenost má i z autodílny, kde by se mohl uplatnit jako pomocný mechanik. Práci hledá na poloviční úvazek.

RENÁTA, 26 LET

Renáta má vystudovaný obor starožitnictví s maturitou. Je velmi umělecky založená, ráda by pracovala kdekoliv v prostředí kultury nebo umění – může to být divadlo, kino, starožitnictví, antikvariát, galerie atp. S prací ve starožitnictví má zkušenosti, stejně tak pracovala v muzeu na pokladně. Je velmi komunikativní, charismatická a spolehlivá. Zatím shání práci ideálně na poloviční úvazek, ale je možné, že by se úvazek do budoucna navýšil.

pETR, 29 LET

Petr má zkušenosti z mnoha různých pozic od úklidu přes sklad až po roznos letáků. Má problémy s komunikací a proto by raději vykonával práci, kde by nebyla hlavní náplní. Petr se ve volném čase také věnuje hudbě a hraje v kapele. Rád by uklízel, roznášel letáky, pomáhal na skladu, případně dělal jinou jednoduchou manuální práci nebo třeba pracoval u zvířat. 

ZDENĚK, 54 LET

Zdeněk má dlouholeté zkušenosti ze stavebnictví. Také pracoval v zámečnických dílnách a jako skladník. Zdravotní potíže už mu však neumožňují vykonávat tak fyzicky náročné zaměstnání. Rád by se uplatnil na pomocné pozici jako např. administrativní podpora, na velmi zkrácený úvazek, nejlépe jen 2 dny v týdnu na pár hodin.

TEREZA, 32 LET

Tereza pracuje již sedmým rokem v kanceláři na chráněném pracovním trhu. Mezi její náplň práce patří kopírování a zakládání dokumentů, sešívání nebo skenování. Z chráněného trhu by se však ráda posunula na otevřený. Hledá podobnou administrativní pozici, práce může být i na recepci nebo vrátnici. Další variantou však je práce v prostředí dětí, které má ráda. Tereza má pohybový handicap, nemůže proto například vykonávat pozice úklidu. Zvládla by ale pomocné práce – stlaní postýlek, drobná výpomoc v kuchyni nebo opravdu drobný, občasný úklid.

LIBOR, 34 lET

Libor pracoval 7 let ve firmě KAPSCH, kde měl na starost administrativní práci, jako bylo skartování, zakládání smluv a jiné dokumenty dle čísel, pracoval v archivu.  V minulosti pracoval také v botanické zahradě jako zahradník, to ho ale příliš nebavilo, rád by se teď věnoval opět administrativě jako je právě skartování, kopírování či zakládaní dokumentů, ideálně v menším kolektivu.

GÁBINA, 44 lET

Gabriela má velmi ráda zvířata a proto by se ráda ucházela o zaměstnání v prostředí zvířat. Chtěla by se o ně starat nebo u nich uklízet. S úklidem má již drobné zkušenosti.

MARIE, 42 lET

Marie vystudovala střední odbornou školou – kuchař, číšník. Velmi dlouho, zhruba 19 let, působila v nemocnici U Apolináře jako pomocná síla v kuchyni, kde se starala o umývací sektor. V nemocnici U Apolináře musela ze zdravotních důvodu pracovní poměr ukončit. Nyní by si ráda našla práci na obdobné pozici.

JIŘÍ, 36 LET

Jiří má bohaté zkušenosti z IT oblasti. Téměř 6 let pracoval ve společnosti Allon, kde vedl i menší tým lidí. Komunikoval s dodavateli, vyjednávala finanční podmínky. Tvořil různé objednávky a faktury. Je zdatný v programu Abra G3 a v MS office, umí odvirovat počítače. Po těžké autonehodě byl v dlouhodobé rekonvalescenci, nyní si hledá práci na obdobné pozici jako ve společnosti Allon.

PETRA, 35 LET

Slečna Petra má vystudovanou obchodní akademii a absolvovala kurz Základy účetnictví s využitím výpočetní techniky a také ECDL - řidičák na počítač. Má zkušenosti z institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy, jako asistentka vedoucí hospodářské sekce, kde vyřizovala mailové korespondence, poptávky dodavatelů a objednávala zpracování nabídek, vyplňovala také příslušné formuláře a tiskopisy. Dále pracovala ve firmě Enttiva jako administrativní pracovnice, kde vyhledávala a zpracovávala veřejné zakázky. Petra by ráda opět pracovala v tomto oboru.

Ivo, 36let

Ivo úspěšně dokončil Základní praktickou školu a poté získal několik pracovních zkušeností jako úklidový pracovník. Od roku 2002, kdy začal pracovat jako obsluha myčky nádobí v pekařství, se v této činnosti velmi zlepšil. Obsluha myčky a úklidové práce, jako je utírání prachu, vysávání, vytírání, sběr a mytí nádobí, třídění odpadu, úklid WC, jsou Ivovi oblíbené činnosti, které dělá velmi rád. Ivo by zvládl pracovat 3-4 dny v týdnu, na 4-5 hodin za den.

PETRA, 22 Let

Petra hledá práci na poloviční úvazek. Je mi velmi kreativní, ve volném čase maluje a peče. Ráda by pracovala v pekárně nebo cukrárně, ať už jako úklidový nebo i výrobní pracovnice.

Jan, 24let

Vystudoval Střední odborné učiliště v oboru pečovatel, kde získal výuční list. Tato práce je mu velmi blízká a chtěl by ji vykonávat i v budoucnu, jeho zdravotním omezením je však zvedání těžkých věcí, proto nemůže pracovat samostatně. Honza potřebuje větší podporu v začátcích na novém pracovišti, ale poté se z něj stane šikovný pracovník. Na pozici pečovatel má 3 zkušenosti z domovů seniorů.

Také by mohl pracovat jako zahradník, což je jeho oblíbená činnost. Jan chce práci na ¾ úvazek, tedy na 5 dní v týdnu, 6-8 hodin denně.

SIMONA, 46 let

Simona hledá práci jako telefonistka nebo recepční. Má dlouholetou praxi z ministarstva školství, kde pracovala jako operátorka, zvládne také administrativní úkony. Vzhledem k jejímu znevýhodnění nemůže pracovat s těžkými předměty.

Martin, 25 let

Má vystudovanou Vyšší odbornou školu sociálně právní a Univerzitu Jana Amose Komenského. Na obou školách se věnoval oboru sociální práce a oblasti vzdělávání. Pro zájem o tuto problematiku, chce Martin pracovat jako asistent pedadoga/učitele. Připravovat materiály k výuce, být administrativní podporou učitele.

Střední školu studoval v oboru účetnictví a ekonomika, proto by mohl pracovat i jako pomocný účetní, fakturant. Výhodou je, že Martin zná ekonomický program Pohoda.

Pracovní úvazek by měl být zkrácený, ideálně na 3-4 dny v týdnu, 6-8 hodin za den.

Nahoru