Nacházíte se zde: Úvod Naše služby Podporované zaměstnávání Práci hledají

Práci hledají

LUKÁŠ, 34 LET

Lukáš má zkušenosti jako pomocný kancelářský a manipulativní pracovník, nebo také z prodeje, rád by se v těchto oborech uplatnil i nadále. Potřeboval by pracovat na zkrácený úvazek ideálně na 4 hodiny denně, pracovní víkendy mu nevadí. Na pracovní náplni mu tolik nezáleží, rád by byl potřeba.

FILIP, 34 LET

Filip hledá práci na zkrácený úvazek, nejlépe jako pomocná administrativní síla v kanceláři či v archivu. Filip má také zkušenosti z kavárny, rád vaří kávu a práce v kavárně by ho také velmi zajímala. Studijní teoretické znalosti má také ze sociální sféry, uplatnění je reálné v sociálních zařízení nebo ve státních společnostech. Zkušenosti má s prací na Úřadu práce. Filip je flexibilní, nastoupit může ihned.

Dagmar, 58 let

Dagmar hledá práci v oblasti úklidu nebo jako pomocná síla v kuchyni na 3 hodiny denně v odpoledních hodinách. Dříve pracovala jako úklidová pracovnice ve firmě Roche Pharma – tuto práci si velmi pochvalovala a ráda by našla podobnou. Chce hlavně práci, kde bude dobrý kolektiv.

JIŘINA, 40 LET

Jiřina hledá práci nejlépe v oblasti úklidu, mohou to být kanceláře nebo i veřejné prostory. Ideální by byl zkrácený úvazek, ale Jiřina je připravena chodit do práce každý všední den, je v dobré fyzické kondici a časově flexibilní. 

Vít, 52 let

Vít je vystudovaný elektromechanik, této profesi se věnoval necelých 20 let. Následně začal pracovat na administrativních pozicích, v tomto oboru pracuje doteď. Rád by se ale k práci elektrikáře na zkrácený úvazek vrátil, láká ho montování rozvaděčů. 

Abdul Jalil, 37 let

Abdul má vystudovanou VŠ v Sýrii v oboru elektrotechnika. V Praze žije již přes 10let. V minulosti pracoval jako recepční v hotelu nebo jako vrátný na vysokoškolské koleji. Ve volném čase také doučuje studenty. Rád by hledal práci na zkrácený úvazek v oblasti recepce, nebo administrativy, případně doučování AJ, Matematiky nebo Arabštiny.

JAKUB, 41 LET

Jakub by se rád uplatnil v administrativě, může být nápomocný se snadnějšími úkony, například při skenování nebo skartaci dokumentů. Má zkušenosti z hotelového provozu, kde pracoval jako pokojský, pohyboval se také v prostředí tréninkových kaváren. Jakubovi by vyhovoval poloviční úvazek, možné by bylo také docházet například pouze na jeden či dva dny v týdnu.

Bibiána, 40 let

Bibiána má vystudovaný bakalářský obor zkušebnictví a jakost materiálů. Anglickýjazyk má slovem i písmem na dobré úrovni. Má zkušenosti s prací ve skladu – přes pracovní agentury. Ráda by hledala práci v oblasti administrativy na plný úvazek.

BARBORA, 41 LET

Bára má zkušenosti především s prací v gastronomii a s ošetřovatelstvím. Nyní chce Bára najít nové zaměstnání, kde by mohla například vydávat jídla, doplňovat zboží, pracovat na vrátnici/recepci, kompletovat zboží do balíčků. Ráda by pracovala v ranních hodinách na 6 – 8 hodin denně.

Radek, 47 let

Radek má bohaté zkušenosti v oblasti práce v pekárně, kde pracoval přes 20 let, byl ale z práce velmi unavený proto už takovou práci hledat nechce. 5 let pracoval v Burger kingu, kde připravoval zeleninu a tato práce ho moc bavila, proto by rád našel práci na podobné pozici. Radek by chtěl pracovat na zkrácený úvazek, ideálně 4 dny v týdnu 5-6 hodin a pouze na ranní směny.

NICOLE, 26 LET

Nicole studovala obor Pečovatelka na OU Vyšehrad, které ukončila výučním listem. V tomto oboru by ráda našla uplatnění, ke kterému má dobré předpoklady. Získala téměř tříletou praxi v domově seniorů jako pečovatelka v přímé péči. Nyní by Nicole ráda pracovala na plný úvazek, s 8 hodinovou pracovní dobou, směny od pondělí do pátky, s víkendy však nemá problém. Ráda by pomáhala lidem a pracovala opět se seniory, ve speciální škole s dětmi nebo například v chráněné dílně.

Anastasija, 23 let

Anastasija hledá práci na zkrácený úvazek na 4 dny v týdnu nejlépe práci ve skladu. V minulosti pracovala například v obchodě, kde doplňovala zboží – práce ji však nebavila. Ráda by pracovala v menším kolektivu lidí, který se moc nemění.

RENÁTA, 26 LET

Renáta má vystudovaný obor starožitnictví s maturitou. Je velmi umělecky založená, ráda by pracovala kdekoliv v prostředí kultury nebo umění – může to být divadlo, kino, starožitnictví, antikvariát, galerie atp. S prací ve starožitnictví má zkušenosti, stejně tak pracovala v muzeu na pokladně. Je velmi komunikativní, charismatická a spolehlivá. Zatím shání práci ideálně na poloviční úvazek, ale je možné, že by se úvazek do budoucna navýšil.

pETR, 29 LET

Petr má zkušenosti z mnoha různých pozic od úklidu přes sklad až po roznos letáků. Má problémy s komunikací a proto by raději vykonával práci, kde by nebyla hlavní náplní. Petr se ve volném čase také věnuje hudbě a hraje v kapele. Rád by uklízel, roznášel letáky, pomáhal na skladu, případně dělal jinou jednoduchou manuální práci nebo třeba pracoval u zvířat. 

ZDENĚK, 54 LET

Zdeněk má dlouholeté zkušenosti ze stavebnictví. Také pracoval v zámečnických dílnách a jako skladník. Zdravotní potíže už mu však neumožňují vykonávat tak fyzicky náročné zaměstnání. Rád by se uplatnil na pomocné pozici jako např. administrativní podpora, na velmi zkrácený úvazek, nejlépe jen 2 dny v týdnu na pár hodin.

TEREZA, 32 LET

Tereza pracuje již sedmým rokem v kanceláři na chráněném pracovním trhu. Mezi její náplň práce patří kopírování a zakládání dokumentů, sešívání nebo skenování. Z chráněného trhu by se však ráda posunula na otevřený. Hledá podobnou administrativní pozici, práce může být i na recepci nebo vrátnici. Další variantou však je práce v prostředí dětí, které má ráda. Tereza má pohybový handicap, nemůže proto například vykonávat pozice úklidu. Zvládla by ale pomocné práce – stlaní postýlek, drobná výpomoc v kuchyni nebo opravdu drobný, občasný úklid.

Petr, 46 let

Petr hledá primárně pozici v úklidu, má zkušenosti s úklidem kancelářských prostorů. Rád by také pracoval na pomocné pozici v kuchyni nebo na pozici skladníka. Ideální pracovní doba by byla 4 hodiny děnně, Petr je ale připravený zkusit pracovat na více hodin. Uvítal by pracovat v týmu s kolegy, kde by si navzájem mohli pomáhat.

LIBOR, 34 lET

Libor pracoval 7 let ve firmě KAPSCH, kde měl na starost administrativní práci, jako bylo skartování, zakládání smluv a jiné dokumenty dle čísel, pracoval v archivu.  V minulosti pracoval také v botanické zahradě jako zahradník, to ho ale příliš nebavilo, rád by se teď věnoval opět administrativě jako je právě skartování, kopírování či zakládaní dokumentů, ideálně v menším kolektivu.

GÁBINA, 45 lET

Gabriela by ráda pracovala jako úklidový pracovník na zkrácený úvazek. S úklidem má již zkušenosti. Zároveň má rada zvířata a proto by se jí také líbila práce v prostředí zvířat. Chtěla by se o ně starat nebo u nich uklízet.

Jolana, 38 lET

Jolana má 7 let zkušeností z práce v supermarketu, kde prodávala lahůdky a doplňovala zboží. Ráda by našla práci v oblasti úklidu, protože pořádek je pro ni důležitý a ráda se úklidu věnuje. Zároveň má ráda děti, proto ji láká úklid v zařízeních pro děti např. v mateřské škole.

JIŘÍ, 36 LET

Jiří má bohaté zkušenosti z IT oblasti. Téměř 6 let pracoval ve společnosti Allon, kde vedl i menší tým lidí. Komunikoval s dodavateli, vyjednávala finanční podmínky. Tvořil různé objednávky a faktury. Je zdatný v programu Abra G3 a v MS office, umí odvirovat počítače. Po těžké autonehodě byl v dlouhodobé rekonvalescenci, nyní si hledá práci na obdobné pozici jako ve společnosti Allon.

Jakub, 29 let

Jakub má praxi z chráněných dílen. Je tichý a klidný, proto hledá práci v klidnějším prostředí s menším počtem lidí. Jakub je časově flexibilní.

Ivo, 36let

Ivo úspěšně dokončil Základní praktickou školu a poté získal několik pracovních zkušeností jako úklidový pracovník. Od roku 2002, kdy začal pracovat jako obsluha myčky nádobí v pekařství, se v této činnosti velmi zlepšil. Obsluha myčky a úklidové práce, jako je utírání prachu, vysávání, vytírání, sběr a mytí nádobí, třídění odpadu, úklid WC, jsou Ivovi oblíbené činnosti, které dělá velmi rád. Ivo by zvládl pracovat 3-4 dny v týdnu, na 4-5 hodin za den. 

Petr, 30 let

Petr má zkušenosti z mnoha různých pozic od úklidu přes sklad až po roznos letáků. Má problémy s komunikací, a proto by raději vykonával práci, kde by nebyla hlavní náplní. Jeho koníčkem je zahradničení a je šikovný na manuální práce, lákají ho proto pomocné pozice v zahradnictví či v knihařské dílně. Petr se ve volném čase také věnuje hudbě a hraje v kapele.

Karel, 38 let

Karel hledá práci jako uklízeč,  je umělecky založený, ve volném čase píše básně, skládá hudbu a umí i hezky malovat, proto by byla ideální práce v kreativním prostředí ateliérů nebo divadel. Ideálně na 2 - 3 dny v týdnu po 3 hodinách. Karel má dokončené základní vzdělání. Momentálně pracuje jako uklízeč v chráněné kavárně, zkušenosti s úklidem má i z předešlých zaměstnání

SIMONA, 46 let

Simona hledá práci jako telefonistka nebo recepční. Má dlouholetou praxi z ministarstva školství, kde pracovala jako operátorka, zvládne také administrativní úkony. Vzhledem k jejímu znevýhodnění nemůže pracovat s těžkými předměty.

Martin, 25 let

Má vystudovanou Vyšší odbornou školu sociálně právní a Univerzitu Jana Amose Komenského. Na obou školách se věnoval oboru sociální práce a oblasti vzdělávání. Pro zájem o tuto problematiku, chce Martin pracovat jako asistent pedadoga/učitele. Připravovat materiály k výuce, být administrativní podporou učitele.

Střední školu studoval v oboru účetnictví a ekonomika, proto by mohl pracovat i jako pomocný účetní, fakturant. Výhodou je, že Martin zná ekonomický program Pohoda.

Pracovní úvazek by měl být zkrácený, ideálně na 3-4 dny v týdnu, 6-8 hodin za den.

Nahoru