Nacházíte se zde: Úvod Naše služby Podporované zaměstnávání Práci hledají

Práci hledají

JANA, 38 LET

Jana pracovala 7 let na poště, kde ukončila pracovní poměr primárně kvůli bariérovosti. Jana by se ráda uplatila v nějaké administrativě, především vyřizování telefonátů, například recepce. Důletitá Jany podmínka, je bezbariérové pracoviště.

PETRA,  23 LET

Petra má výuční list v oboru pekařky. Nyní se vrací po mateřské dovolené a hledá práci na zkrácený či plný úvazek  převážně v oblasti pekařiny či úklidu. Je ale otevřená i dalším příležitostem. Je pro ni podstatné, aby pracovní doba byla mezi 8. - 16. hodinou. Má praxi z pekárny, kde se věnovala výrobě pizzy, dále brigádně uklízela kanceláře.  

  JANA, 33 LET

Jana momentálně pracuje ve školce jako pomocná síla v kuchyni. Práce jí velmi baví, především kvůli otmu, že pracuje v prostředí dětí. V práci pomáhá s umývaním nádibí, pomáhá při přípravě jídel a také ve školce uklizí. Jana by si ráda našla práci na podobné pozici nejideálněji ve školce. Úvazek 4hod/  den.

Martin, 32 LET

Martin by se velmi rád uplatil v oblasti zdravé výživy. Samostuduje oblast zdravého zdravotního stylu už od roku 2016, sám na sobě uplatňuje zdravý životní styl. Velmi rád by předával své znalosti a poskytoval poradenství. Je pro něj velmi důležité předávat správné informace a objektivní názor na dané téma.

Nicole, 27 LET

Nicole je vystudovaná pečovatelka. Tomuto oboru by se ráda věnovala, ale dělá jí problém častá fyzická náročnost na této pozici. Je také otevřená i dalším pracovním pozicím. Velmi ráda by si například zkusila práci barmanky v nějaké kavárně, či práci v prádelně. Primárně hledá práci na zkrácený úvazek 4-6 hodin/denně.

Nicola, 21 let

Nicol se vyučila cukrářkou a v současné době hledá své první zaměstnání na zkrácený úvazek. S pečením dortů a s přípravou zákusků a dezertů má zkušenost z praxí, ale věnuje se tomu i ve svém volném čase. Nicol je moc sympatická a usměvavá mladá slečna, která je ochotna učit se novým věcem.

 Lenka, 44 let

Lenka má II. stupeň ID a ráda by pracovala jako pomocná síla v kavárně, kuchyni a nebo v ostraze. Má i certifikát strážného, nicméně nemůže pracovat na plný úvazek.

Aleš 42 let

Aleš již v minulosti službu PZ využíval a našel si práci v KFC kde byl doposud. Nyní hledá práci znovu klidně opět v oblasti rychlého občerstvení, jako pomocná síla v kuchyni nebo by ho lákala i lehká administrativa. 

Pavel, 31 let

Pavel má vystudovanou Střední škola gastronomie a hotelových služeb, výuční list má v oboru kuchař. Po střední škole si doplnil vzdělání dvouletou nástavbou v oboru „Společné stravování“. V současné době pracuje již 9 let pro společnost KFC, rád by se profesně posunul dál a dostal šanci “přičichnout” k cukrařině. Velkou vášní Pavla je astronomie na amatérské úrovni, pokud by se pro něj našla práce spojená s tímto oborem, splnil by se mu jeho velký sen.

Jiří, 42 let

Jiří má 15-ti letou zkušenost z administrativy v oblasti finančnictví, rád by našel práci v podobné oblasti. Je absolventem vyšší odborné školy oboru odhadcovství, což je oblast, která by ho zajímala úplně nejvíce. Jiří v práci ocení ohled k jeho zdravotnímu znevýhodnění, které zapříčiňuje jeho pomalejší tempo.

OLGA, 51 LET

Paní Olga je vyučená v oboru cukrovinkářka – pečení trvalinlivého pečiva. V tomto oboru má i několikaleté zkušenosti, ale po mateřské dovolené změnila směr, ve kterém hledala uplatnění. Získala zkušenosti v kavárně, jako pomocná síla, kde se starala o nádobí a čistotu. Nyní by chtěla hledat podobnou práci, nebo vyzkoušet výdej obědů v jídelně.

Tereza, 23 let

Tereza vystudovala obchodní akademii v oboru ekonomické lyceum. Tereza má základní znalosti v účetním programu POHODA. Ráda by se uplatnila v nějakém účetním oboru, kde by mohla uplatnit svoje znalosti. Je otevřená i jiné podobné administrativní pozici. Tereza je velmi učenlivá a ráda získává nové zkušenosti. Základně zvládá ovládat i angličtinu i němčinu.

Jakub, 35 let

Jakub má zkušenosti s úklidem ve společnosti Esethelp, kde se účastnil rehabilitačního programu. Jakub by si rád našel krátký úvazek právě v úklidu. Představuje si práci 3x v týdnu na 3 hodiny v klidném prostředí.

Daniel, 27 let
Daniel by se rád uplatnil například jako pomocná síla v kuchyni nebo na lobby v restauraci. Nebránil by se ani práci ve skladu, v supermarketu nebo nějakým pomocným pracím. Daniel má invalidní důchod 3. stupně, rád by tedy pracoval na zkrácený úvazek.

Roman, 37 let

Roman je vyučený tiskař a má v tomto oboru 16ti leté zkušenosti. Práci musel kvůli zhoršujícímu se zraku opustit. Uvítal by práci v oboru, ale rád by si vyzkoušel i něco nového, co bude zvladatelné s jeho zhoršujícím se zrakem. Chtěl by se uplatnit v pomáhajících profesích jako osobní asistent nebo pracovat s dětmi. Roman je velmi dobrý sportovec a dokáže si představit asistovat u nějakého dětského sportovního kroužku. Nebrání se ani manuální práci.

Oleksandr, 27 let
Oleksandr hledá práci jako skladník nebo jako pracovník ve výrobě - s tím má již několikaletou zkušenost. Baví ho práce rukama, uvítal by tedy nějkou pomáhající manuální práci. Oleksandr mluví plynně ukrajinsky, ale česky se učí, většinou rozumí a zná latinku.

Petra, 37 let
Petra hledá práci jako účetní junior, popř. pomocné účetní práce. Uvítá i jakoukoliv pomocnou administrativní práci. V obou oblastech má zkušenosti. Jelikož má invalidní důchod 3. stupně, hledá práci na zkrácený úvazek.

Šárka, 48 let
Šárka hledá práci na zkrácený úvazek v administrativě. Ideálně na pozici Office manager, ve které má bohaté zkušenosti. Baví jí koordinace různých pracovních činností a práce s lidmi.

Valerie, 30 let

Valerie dokončila SOU obor tkaní na stavu. V současné době dochází 3x týdně do Diakonie, kde vypomáhá s šitím, vyšíváním a s prací na malém tkalcovském stavu. Valerie je velkou fanynkou divadla, kde by také velice ráda získala práci jako šatnářka, uvaděčka nebo jako   pomocná síla v kostymérně. Ideální pracovní úvazek je poloviční.

Robert, 40 let

Robert hledá práci na zkrácený úvazek v oblasti security. Uplatnit by se mohl také na vrátnici, jako kustod v muzeu či pomocná síla v kuchyni. Od zaměstnavatele očekává férové podmínky a jednání.

Hana, 39 let

Hance se přes zdravotní potíže dlouhodobě nedaří najít zaměstnání. I přesto, že jí byl nyní odebrán ID, zvládne pracovat pouze na zkrácený úvazek. Má bohaté zkušenosti z pojišťovnictví, bankovnictví a call center, kde by se ráda znovu uplatnila. Hanka ocení menší kolektiv a vřelé prostředí. Její silnou stránkou jsou výborné komunikační dovednosti.

Jan, 51 let

Jan má vystudovanou průmyslovou školu stavební. Stavebnictví se ale nemůže nadále věnovat kvůli svému zdravotnímu stavu. Nyní hledá práci v lehčí administrativě na zkrácený úvazek. 

Tomáš, 59 let

Tomáš vystudoval odborné učiliště, obor stavební výroba se zaměřením na zednické práce. Pracoval několik let jako dělník v několika firmách, např. v DHL. Tomáš má potíže s nohou, hledá fyzicky méně náročnější práci na zkrácený úvazek. Vlastní řidičský průkaz skupiny A i B, proto by mohl dělat závozníka menších zásilek. Dále by chtěl pracovat i jako úklidový pracovník nebo vrátný.

Nikol, 24 let

Nikol zakončila maturitou obor sociální činnost. Hlavním jejím požadavkem na zaměstnání je to, aby pracoviště bylo bezbariérové. Hledá práci v lehčí administrativě nebo v sociálních službách, kde by mohla pracovat jako aktivizační pracovník. 

Jakub, 22 let 

Jakub je vyučeným truhlářem. Truhlařině se chce věnovat i nadále. Chtěl by pracovat na zkrácený úvazek jako pomocný truhlář.

ZUZANA, 39 LET

Zuzana hledá práci v kavárně či knihovně. Má zkušenosti z obou prací a ráda by si našla zkrácený úvazek – je ochotná pracovat i delší směny, dokáže se přizpůsobit směnám. Nejvíce by se jí líbilo v kočičí kavárně.

IVETA, 48 LET

Iveta je zkušená účetní a má v malíčku matematiku a třeba také práci s pokladními doklady apod. Nyní hledá lehčí práci v administrativě, na zkrácený úvazek a bez nároků na rychlost. Iveta je velmi spolehlivá a přesná, je připravená odvádět skvělou práci, při které uvítá vstřícný a milý přístup nadřízeného a kolegů. 

PETRA, 24 LET

Petra má ráda přírodu a umí se pohybovat v kuchyni a vařit pro domácí potřebu. Jde o šikovnou slečnu, která hledá uplatnění při pomocných prací v gastronomii, ještě radši by se uplatnila v cukrárně nebo při výrobě dortů a zákusků. Zároveň se cítí dobře v přírodě, nabídka práce z farmy nebo zahradnictví by ji také velmi potěšila. 

Nahoru