Nacházíte se zde: Úvod Naše služby Podporované zaměstnávání Práci hledají

Práci hledají

Dagmar, 58 let

Dagmar hledá práci v oblasti úklidu nebo jako pomocná síla v kuchyni na 3 hodiny denně v odpoledních hodinách. Dříve pracovala jako úklidová pracovnice ve firmě Roche Pharma – tuto práci si velmi pochvalovala a ráda by našla podobnou. Chce hlavně práci, kde bude dobrý kolektiv.

JIŘINA, 40 LET

Jiřina hledá práci nejlépe v oblasti úklidu, mohou to být kanceláře nebo i veřejné prostory. Ideální by byl zkrácený úvazek, ale Jiřina je připravena chodit do práce každý všední den, je v dobré fyzické kondici a časově flexibilní. 

Miloslava, 59 let

Miloslava je vyučená kuchařka a pracovala na této pozici celý život. Momentálně je však po těžké nemoci a proto si nemůže dovolit pracovat na plný úvazek jako doposud. Ráda by pracovala opět v kuchyni jako výpomoc, kde by zúročila své zkušenosti.  

JAKUB, 41 LET

Jakub by se rád uplatnil v administrativě, může být nápomocný se snadnějšími úkony, například při skenování nebo skartaci dokumentů. Má zkušenosti z hotelového provozu, kde pracoval jako pokojský, pohyboval se také v prostředí tréninkových kaváren. Jakubovi by vyhovoval poloviční úvazek, možné by bylo také docházet například pouze na jeden či dva dny v týdnu.

Bibiána, 40 let

Bibiána má vystudovaný bakalářský obor zkušebnictví a jakost materiálů. Anglickýjazyk má slovem i písmem na dobré úrovni. Má zkušenosti s prací ve skladu – přes pracovní agentury. Ráda by hledala práci v oblasti administrativy na plný úvazek.

BARBORA, 41 LET

Bára má zkušenosti především s prací v gastronomii a s ošetřovatelstvím. Nyní chce Bára najít nové zaměstnání, kde by mohla například vydávat jídla, doplňovat zboží, pracovat na vrátnici/recepci, kompletovat zboží do balíčků. Ráda by pracovala v ranních hodinách na 6 – 8 hodin denně.

Jana, 50 let

Jana hledá práci v oblasti úklidu nebo jako pomocná síla v kuchyni. Má dlouholeté zkušenosti v této pracovní oblasti – například z hotelu Hilton, kde pracovala nejdéle a kvůli koronaviru o práci přišla. Aktuálně chce pracovat na zkrácený úvazek, klidně 6 hodin denně, 6 dní v týdnu.

Stanislav. 38 let

Stanislav má vystudovanou VŠ ekonomického zaměření. Dlouho pracoval u soudu, kde kontroloval spisy a dělal administrativní práci s tím spojenou. Momentálně by rád pracoval mezi knihami – khihovny nebo knihkupectví. Nevadila by mu však ani práce v oblasti admistrativy.

NICOLE, 26 LET

Nicole studovala obor Pečovatelka na OU Vyšehrad, které ukončila výučním listem. V tomto oboru by ráda našla uplatnění, ke kterému má dobré předpoklady. Získala téměř tříletou praxi v domově seniorů jako pečovatelka v přímé péči. Nyní by Nicole ráda pracovala na plný úvazek, s 8 hodinovou pracovní dobou, směny od pondělí do pátky, s víkendy však nemá problém. Ráda by pomáhala lidem a pracovala opět se seniory, ve speciální škole s dětmi nebo například v chráněné dílně.

Mirka, 48 let

Mirka hledá práci jako pomocná cíla v kavárně, kde by ráda sbírala nádobí ze stolů a starala se o drobný úklid. Má zkušenosti z tréninkové kavárny, kam pravidelně dochází. Tuto činnost by mohladělat třikrát týdně na 3 hodiny.

Luboš, 52 let

Luboš má dlouholeté zkušenosti ze stavebnictví, kterému se již bohužel nemůže ze zdravotních důvodů věnovat. Mnoho let ale také pracoval na pozici bezpečnostního pracovníka, a právě o tuto pozici by se rád znovu ucházel. Nemá problém s prací na 12hodinové směny, nemůže ovšem pracovat v noci. Je komunikativní a má smysl pro humor.

ZDENĚK, 54 LET

Zdeněk má dlouholeté zkušenosti ze stavebnictví. Také pracoval v zámečnických dílnách a jako skladník. Zdravotní potíže už mu však neumožňují vykonávat tak fyzicky náročné zaměstnání. Rád by se uplatnil na pomocné pozici jako např. administrativní podpora, na velmi zkrácený úvazek, nejlépe jen 2 dny v týdnu na pár hodin.

Katka, 36 let

Katka má bakalářský titul z historicko-literárních studií. V minulosti pracovala jako asistentka v advokátní kanceláři. Ráda by se znovu uplatnila na nějaké administrativní pozici. Překážkou v práci jí může být její zraková vada, kvůli které má problém s prací na PC – to je ovšem řešitelné tím, že Katka může používat svůj vlastní notebook, který je přizpůsobený jejímu znevýhodnění. Je komunikativní a má velmi dobrý psaný projev. 

TEREZA, 32 LET

Tereza pracuje již sedmým rokem v kanceláři na chráněném pracovním trhu. Mezi její náplň práce patří kopírování a zakládání dokumentů, sešívání nebo skenování. Z chráněného trhu by se však ráda posunula na otevřený. Hledá podobnou administrativní pozici, práce může být i na recepci nebo vrátnici. Další variantou však je práce v prostředí dětí, které má ráda. Tereza má pohybový handicap, nemůže proto například vykonávat pozice úklidu. Zvládla by ale pomocné práce – stlaní postýlek, drobná výpomoc v kuchyni nebo opravdu drobný, občasný úklid.

LIBOR, 34 lET

Libor pracoval 7 let ve firmě KAPSCH, kde měl na starost administrativní práci, jako bylo skartování, zakládání smluv a jiné dokumenty dle čísel, pracoval v archivu.  V minulosti pracoval také v botanické zahradě jako zahradník, to ho ale příliš nebavilo, rád by se teď věnoval opět administrativě jako je právě skartování, kopírování či zakládaní dokumentů, ideálně v menším kolektivu.

GÁBINA, 45 lET

Gabriela by ráda pracovala jako úklidový pracovník na zkrácený úvazek. S úklidem má již zkušenosti. Zároveň má rada zvířata a proto by se jí také líbila práce v prostředí zvířat. Chtěla by se o ně starat nebo u nich uklízet.

Daniel, 20 let

Daniel nedávno zakončil studium výučním listem. Má zkušenosti z brigády, kde se věnoval úklidu a myl okna. Nyní hledá pozici ideálně jako asistent prodeje v obchodě s oblečením, jeho koníčkem je móda.

Martin, 47 let

Martin je vyučený elektromechanik. V minulosti pracoval více než 10 let jako řidič, má zkušenosti také z pozic skladníka, údržbář. Nyní hledá manuální práci na zkrácený úvazek ideálně na Praze 4. Láká ho práce údržbáře, skladníka apod.

JIŘÍ, 36 LET

Jiří má bohaté zkušenosti z IT oblasti. Téměř 6 let pracoval ve společnosti Allon, kde vedl i menší tým lidí. Komunikoval s dodavateli, vyjednávala finanční podmínky. Tvořil různé objednávky a faktury. Je zdatný v programu Abra G3 a v MS office, umí odvirovat počítače. Po těžké autonehodě byl v dlouhodobé rekonvalescenci, nyní si hledá práci na obdobné pozici jako ve společnosti Allon.

Jakub, 30 let

Jakub má praxi z chráněných dílen. Je tichý a klidný, proto hledá práci v klidnějším prostředí s menším počtem lidí. Jakub je časově flexibilní.

Ivo, 36let

Ivo úspěšně dokončil Základní praktickou školu a poté získal několik pracovních zkušeností jako úklidový pracovník. Od roku 2002, kdy začal pracovat jako obsluha myčky nádobí v pekařství, se v této činnosti velmi zlepšil. Obsluha myčky a úklidové práce, jako je utírání prachu, vysávání, vytírání, sběr a mytí nádobí, třídění odpadu, úklid WC, jsou Ivovi oblíbené činnosti, které dělá velmi rád. Ivo by zvládl pracovat 5 dní v týdnu, na 4-5 hodin za den.

Karel, 38 let

Karel hledá práci jako uklízeč,  je umělecky založený, ve volném čase píše básně, skládá hudbu a umí i hezky malovat, proto by byla ideální práce v kreativním prostředí ateliérů nebo divadel. Ideálně na 2 - 3 dny v týdnu po 3 hodinách. Karel má dokončené základní vzdělání. Momentálně pracuje jako uklízeč v chráněné kavárně, zkušenosti s úklidem má i z předešlých zaměstnání

SIMONA, 46 let

Simona hledá práci jako telefonistka nebo recepční. Má dlouholetou praxi z ministarstva školství, kde pracovala jako operátorka, zvládne také administrativní úkony. Vzhledem k jejímu znevýhodnění nemůže pracovat s těžkými předměty.

Petra, 23 let

Petra hledá práci v úklidu nebo v nějaké práci, která ve které je potřeba jemná motorika. Petra je společenská a komunikativní. Práci hledá na zkrácený úvazek.

Jana, 47let

Jana má bohaté zkušenosti z potravinových řetězců a tam také hledá práci. Zároveň by se nebránila práci mimo potraviny typu knihkupectví nebo obchod s oblečením. Jana zná základy angličtiny a italštiny. Práci hledá maximálně na poloviční úvazek

Tomáš, 36 let

Tomáš vystoudoval soukromou střední školu Trivis v oboru veřejnoprávní ochrany. Tomáš má zkušenosti z více oborů. Osobní asistence, pořadatelská služby, kurrýrní služby, úklid. Tomáš by se v těchto oborech rád uplatil, je otevřený i učit se novým věcem. Nejraději by pracoval jako pořadatel na nějakých sportovních či kulturních akcí. Ideální pracovní úvazek je poloviční. 

Martin, 26 let

Má vystudovanou Vyšší odbornou školu sociálně právní a Univerzitu Jana Amose Komenského. Na obou školách se věnoval oboru sociální práce a oblasti vzdělávání. Pro zájem o tuto problematiku, chce Martin pracovat jako asistent pedadoga/učitele. Připravovat materiály k výuce, být administrativní podporou učitele.

Střední školu studoval v oboru účetnictví a ekonomika, proto by mohl pracovat i jako pomocný účetní, fakturant. Výhodou je, že Martin zná ekonomický program Pohoda.

Pracovní úvazek by měl být zkrácený, ideálně na 3-4 dny v týdnu, 6-8 hodin za den.

Nahoru