Z aktualit

Kurz Empowerment

Empowerment jako aktivizační nástroj. Nejbližší termín: 3. října 2019.

NEJBLŽŠÍ TERMÍN KURZU

26. - 27. 10. 2019 Vyladěná asistence – cesta k nezbytné podpoře se zapojením klienta

Máme volnou kapacitu ve službě Podporované zaměstnávání

Zájemci o sociální službu se mohou přihlásit k čerpání služby na tel. 775 350 116 či mailem: kroupova@fosaops.org

Přidejte se k těm, kteří nás podporují

MVČRKODYS spol. s. r. o.

Pracovní asistent ve službě Podporované zaměstnávání

Společnost Fosa hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici „pracovní asistent v podporovaném zaměstnávání“ (pracovní zařazení „pracovník v sociálních službách“) na 0,25 - 0,5 úvazku (dohoda a o pracovní činnosti).

Předpokládaný nástup: ihned.

Náplň práce:

Nabízíme:

Požadujeme:

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: helusova@fosaops.org

Informace o výběrovém řízení Vám poskytne Mgr. Klára Helusová na telefonním čísle: 774 583 711.