Z aktualit

NEJBLŽŠÍ TERMÍN KURZU: Sexualita a vztahy lidí s postižením 1, 7. března 2019

chápat podstatu sexuality, podporovat aktivně pohlavní role Vašich klientů, stanovit si vnitřní hranice pro práci se sexualitou, reagovat srozumitelně a adekvátně na konkrétní situace a mnoho dalšího

!!! NOVÝ KURZ !!! Podpora samostatnosti – nácvik dovedností potřebných pro běžný život uživatelů sociálních služeb

Jak podporovat uživatele sociálních služeb v oblasti osamostatňování v běžném životě, v lepší orientaci ve společnosti a v tom, jak lépe porozumět svým přáním a potřebám a umět je vyjádřit? Kurz vznikl na základě dlouhodobých zkušeností získaných individuální i skupinovou prací s uživateli při nácviku praktických a sociálních dovedností.

Přidejte se k těm, kteří nás podporují

MVČRKODYS spol. s. r. o.         

Práci hledají

Luboš, 32 let

Pan Luboš studoval střední evangelickou akademii, obor sociální vychovatelství – zakončené maturitou. Má zkušenosti s vytvářením databází klientů, zasílání nabídek jazykových kurzů emailem a následné telefonické kontaktování. K práci na PC potřebuje funkci hlasového výstupu, díky němu dokáže počítač bez problému ovládat. Pan Luboš by se chtěl posunout dál a být součástí pracovního týmu. Je spolehlivý, komunikativní, pozitivně laděný člověk. Mezi jeho silné stránky patří příjemné a sympatické vystupování, dokáže se domluvit v angličtině slovem i písmem. Německy se domluví na základní úrovni. Rád by se uplatnil jako operátor zákaznické linky, zapisovatel či jako pracovník se zvukem – hlasem.

Monika, 51 let

Paní Monika hledá práci na plný úvazek, ráda by pracovala s dětmi, protože k nim má velmi blízko a je zvyklá starat se o svá vnoučat. Je také otevřená práci ve školce, např. při výdeji jídla apod. Monika je vyučená sanitářka ale této práci se už věnovat nechce, v současnosti si udělala kurz pracovníka v sociálních službách.

Radek,30 let

Radek má vystudované gymnázium, poté studoval práva a historii, které ale nedokončil. Hledá práci na zkrácený úvazek, max 4 hodiny denně, v blízkosti trasy B, protože kvůli svému zrakovému znevýhodnění je pro něj obtížné cestovat. Rád by si našel práci jako je přepis audionahrávek, či tiskových konferencí, apod. nebo by si rád vyzkoušel práci v call centru.

Martin, 24 let

Pan Martin má vystudovanou střední zdravotnickou školu. V průběhu školní praxe navštívil několik pobytových zařízení, kde převlékal postele, pomáhal s údržbou pokojů a také pomáhal pacientům s podáváním jídla. V této práci by rád pokračoval. Pracovat by chtěl na poloviční úvazek. Upřednostnil by práci s mladými lidmi.

Vít, 27 let

Pan Vít má vystudovanou vysokou školu teologickou, obor Pedagogika volného času a vyšší odborné vzdělání v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Rád by pracoval s dětmi. Jeho druhou oblastí zájmu je administrativa. Pan Vít dobře ovládá práci s PC a administrativní pozice by mu rozšířila obzory. Hledá práci na částečný úvazek.

Tomáš, 28 let

Tomáš má výuční list z oborů pekař, zahradník a provozní služby. Zkušenosti má zatím s venkovním úklidem, ale rád by si zkusil práci na poloviční úvazek i v jiných oblastech. Nyní uvažuje nad prací v gastronomii, kde by rád vypomáhal v kuchyni nebo s úklidem. Dalšími alternativami jsou pozice zahradník, pomocný pekař nebo například doplňování zboží.

Martina, 39 let

Paní Martina má zkušenosti s prací v supermarketech, kde doplňovala zeleninu a dopékala pečivo. Práci na podobné pozici, kde by nemusela pracovat na pokladně, by chtěla dělat i teď, ale pouze na zkrácený úvazek.

Tomáš, 25 let

Pan Tomáš je vyučený jako pomocný kuchař a pracovník s keramikou. Má rád ruční práce a elektroniku. Rád by našel pozici v oblasti manuální práce či demontáže spotřebičů. Hledá práci na plný úvazek.

Pavla, 57 let

Pavla má uměleckou střední školu a v minulosti pracovala dlouhou dobu s lidmi mající znevýhodnění v oblasti duševního zdraví, kdy spojila své empatické schopnosti s výtvarnými dovednostmi. Její poslední pracovní zkušeností bylo zaměstnání na pozici recepční na Ministerstvu práce a sociálních věcí. Své uplatnění by nyní ráda našla na podobné pozici nebo na pozici jednoduché administrativy, ideálně v kulturním či kreativním prostředí.

Eva, 52 let

Eva by chtěla pracovat jako úklidová pracovnice. Chtěla by pracovat dva dny v týdnu, 4 hodiny, nejlépe v odpoledních hodinách. Eva je neslyšící, odezírá. Proto by potřebovala práci, která nebude závislá na komunikaci.

Jaroslava, 59 let

Jarka pracovala celý život jako dámská krejčová. Ze zdravotních důvodů musela z práce odejít. Nepracovala deset let. Teď by ráda našla zaměstnání, kde by mohla střídavě stát a sedět, nejraději drobnou administrativu, recepční atd. Chce pracovat maximálně 4 hodiny denně.

Veronika, 22 let

Veronika studovala střední školu grafického designu. Školu ze zdravotních důvodů nedokončila, ale grafický design a počítače jí stále baví. Hledá práci v IT oboru. Ráda by začala na nějaké jednoduché pozici, jako např. ukládání dat, skenováni apod. Veronika nemá žádné pracovní zkušenosti a i proto by chtěla pracovat, alespoň pro začátek, v menším kolektivu a na zkrácený úvazek. Veronika hovoří anglicky.

Honza (58)

Jan delší dobu nepracoval a opět by se rád zapojil do pracovního procesu. Krátce pracoval  jako balič palet - skladník, práce mu vyhovovala ale byla pro něj fyzicky náročná, proto by rád něco méně fyzicky náročného. Představoval by si práci někde ve skladě či obchodě, kde by například doplňoval zboží. Jan má dlouholeté zkušenosti právě s prací ve skladech, jedinou překážkou mu je neznalost obsluhy PC, v současné době si ale vyřizuje kurz práce na PC, protože si je vědom nutnosti znalosti na PC.