Z aktualit

NEJBLŽŠÍ TERMÍN KURZU: Sociální headhunter aneb jak získat pracovníky do sociálních služeb !!!PILOTNÍ KURZ!!!

Jedinečné propojení zkušeností s výběrem pracovníků z oblastí sociálních služeb a komerčního sektoru. Helena Hladíková, HR ředitelka s dlouholetou praxí v komerčním sektoru, Vám představí metody využitelné v sociálních službách.

!!! NOVÝ KURZ !!! Podpora samostatnosti – nácvik dovedností potřebných pro běžný život uživatelů sociálních služeb

Jak podporovat uživatele sociálních služeb v oblasti osamostatňování v běžném životě, v lepší orientaci ve společnosti a v tom, jak lépe porozumět svým přáním a potřebám a umět je vyjádřit? Kurz vznikl na základě dlouhodobých zkušeností získaných individuální i skupinovou prací s uživateli při nácviku praktických a sociálních dovedností.

Přidejte se k těm, kteří nás podporují

MVČRKODYS spol. s. r. o.         

Práci hledají

Luboš, 32 let

Pan Luboš studoval střední evangelickou akademii, obor sociální vychovatelství – zakončené maturitou. Má zkušenosti s vytvářením databází klientů, zasílání nabídek jazykových kurzů emailem a následné telefonické kontaktování. K práci na PC potřebuje funkci hlasového výstupu, díky němu dokáže počítač bez problému ovládat. Pan Luboš by se chtěl posunout dál a být součástí pracovního týmu. Je spolehlivý, komunikativní, pozitivně laděný člověk. Mezi jeho silné stránky patří příjemné a sympatické vystupování, dokáže se domluvit v angličtině slovem i písmem. Německy se domluví na základní úrovni. Rád by se uplatnil jako operátor zákaznické linky, zapisovatel či jako pracovník se zvukem – hlasem.

Monika, 51 let

Paní Monika hledá práci na plný úvazek, ráda by pracovala s dětmi, protože k nim má velmi blízko a je zvyklá starat se o svá vnoučat. Je také otevřená práci ve školce, např. při výdeji jídla apod. Monika je vyučená sanitářka ale této práci se už věnovat nechce, v současnosti si udělala kurz pracovníka v sociálních službách.

Martin, 24 let

Pan Martin má vystudovanou střední zdravotnickou školu. V průběhu školní praxe navštívil několik pobytových zařízení, kde převlékal postele, pomáhal s údržbou pokojů a také pomáhal pacientům s podáváním jídla. V této práci by rád pokračoval. Pracovat by chtěl na poloviční úvazek. Upřednostnil by práci s mladými lidmi.

Ute, 58 let

Paní Ute je diplomovaná specialistka oboru Speciální pedagogika. Rada by našla práci právě v takové oblasti. Nejlépe práce s dětmi, například jako asistentka pedagoga, tvůrce volnočasových aktivit či sociální pracovnice. Hledá práci na zkrácený úvazek. 

Vít, 27 let

Pan Vít má vystudovanou vysokou školu teologickou, obor Pedagogika volného času a vyšší odborné vzdělání v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Rád by pracoval s dětmi. Jeho druhou oblastí zájmu je administrativa. Pan Vít dobře ovládá práci s PC a administrativní pozice by mu rozšířila obzory. Hledá práci na částečný úvazek.

Martina, 39 let

Paní Martina má zkušenosti s prací v supermarketech, kde doplňovala zeleninu a dopékala pečivo. Práci na podobné pozici, kde by nemusela pracovat na pokladně, by chtěla dělat i teď, ale pouze na zkrácený úvazek.

Tomáš, 25 let

Pan Tomáš je vyučený jako pomocný kuchař a pracovník s keramikou. Má rád ruční práce a elektroniku. Rád by našel pozici v oblasti manuální práce či demontáže spotřebičů. Hledá práci na plný úvazek.

Eva, 52 let

Eva by chtěla pracovat jako úklidová pracovnice. Chtěla by pracovat dva dny v týdnu, 4 hodiny, nejlépe v odpoledních hodinách. Eva je neslyšící, odezírá. Proto by potřebovala práci, která nebude závislá na komunikaci.

Jaroslava, 59 let

Jarka pracovala celý život jako dámská krejčová. Ze zdravotních důvodů musela z práce odejít. Nepracovala deset let. Teď by ráda našla zaměstnání, kde by mohla střídavě stát a sedět, nejraději drobnou administrativu, recepční atd. Chce pracovat maximálně 4 hodiny denně.

Veronika, 22 let

Veronika studovala střední školu grafického designu. Školu ze zdravotních důvodů nedokončila, ale grafický design a počítače jí stále baví. Hledá práci v IT oboru. Ráda by začala na nějaké jednoduché pozici, jako např. ukládání dat, skenováni apod. Veronika nemá žádné pracovní zkušenosti a i proto by chtěla pracovat, alespoň pro začátek, v menším kolektivu a na zkrácený úvazek. Veronika hovoří anglicky.

Mirka, 33 let

 

Paní Mirka hledá práci  na plný úvazek, výhradně na noční směny od pondělí do pátku, maximálně na 8 hodin, nejlépe kompletaci zboží, je ale také otevřená úklidovým pozicím. Mirka má z oblasti úklidu velké zkušenosti, v minulosti na obdobných pozicích pracovala.

Eva, 53 let

Paní Eva hledá úklidovou pozici menších prostor, na zkrácený úvazek, v rozmezí 4-6 hodin denně, spíše v dopoledních hodinách.  V oblasti úklidu má Eva několikaleté zkušenosti. V  minulosti také pracovala jako pečovatelka o laboratorní zvířata.  Eva vystudovala SOU zemědělské, se zaměřením ošetřovatelka zvířat, ke kterým má velmi kladný vztah. 

Štěpán, 24 let

Štěpán nedávno dokončil školu, a rád by si nalezl zaměstnání v oblasti rychlého občerstvení (např. na lobby) či doplňování zboží v obchodech. Nedostatečnou praxi může Štěpán vykompenzovat velkou motivací a odhodláním pro práci.

Jan, 31 let

Jan je vyučený zahradník s praxí. Rád by znovu našel uplatnění v této profesi nebo v oblasti venkovního úklidu. Práce by měla být na 4 hodiny denně.

Jana, 36 let

Jana má zkušenosti v administrativě i sociální oblasti. V tuto chvíli by se ráda vrátila do pomáhajících profese a ráda by tedy pracovala s dětmi ideálně do 15 let. Může se jednat o děti se zdravotním handicapem. Jana by chtěla pracovat na 6 hodin denně, může se jednat o ranní i odpolední směny.