"Ctím hodnoty které Fosa má, protože navrací lidem chuť do života, důstojnost a pomáhají tam, kde je tak moc potřeba pomoci. I přesto, že dnešní svět je už někdy jen téměř online světem, jsou věci, které virtuálně neuděláme. Když pomáháme druhým, pomáháme také sami sobě, stávat se více člověkem."

Aktuality

POZVÁNKA DO KINA

2. 8. 2021

Zveme Vás na přednášku doprovázenou dokumentárními záběry z Lucčina lezeckého života napříč ledolezením, lezením ve skalách a boulderingem.

Kino Aero, 7. 10. 2021 od 20:30 hodin

Více

Téma: Bezpečnost vůči cizím lidem

16. 6. 2021

"Dobrej, neměla byste nějaký dorbáček navíc mladá paní?" anebo "Dobrý den, v rámci zkvalitňování našich služeb bychom Vám chtěli nabídnout výhodný tarif. Mohla byste nám sdělit vaše osobní údaje do krátkého dotazníku?"

Určitě i Vás na ulici již někdo oslovil s takovouto nebo podobnou větou. Jak…

Více

Klienti od nás odcházejí způsobilejší a sebevědomější

Doporučujeme 15. 6. 2021

"Mám radost v momentech, kdy klienta naučíme novou dovednost a ten od nás odchází jako jiný člověk. Často způsobilejší, sebevědomější a jistě lépe uplatnitelný na otevřeném trhu práce. To mi často “stačí”, naše práce mi pak znovu dává smysl."
Celý rozhovor si můžete přečíst také zde online.

Více

V měsíčníku Jedna právě vyšlo

15. 6. 2021

Mnoho lidí ani netuší, že existuje služba pro lidi se znevýhodněním sídlící v Městské části Praha 11 a pomáhá jim najít své místo na trhu práce. Ta služba se jmenuje Podporované zaměstnávání a je zdarma.

Více

Přijímáme nové klienty do Podporovaného zaměstnávání

29. 3. 2021

Služba je určena lidem od 18 do 65 let žijícím na území hl. m. Prahy, kteří nemohou získat nebo si udržet vhodné a stabilní pracovní uplatnění na otevřeném trhu práce z důvodu snížené úrovně dovedností k tomu potřebných. Službu využívají především lidé se zdravotním postižením, zdravotní postižení…

Více

Naštěstí jsme byli offline a kuz mohl proběhnout v komfortu osobního setkání

14. 12. 2020

Minulý týden jsme naštěstí byli offline a vzdělávací kurz na téma "Sexualita lidí se zdravotním postižením" proběhl v komfortu společného setkání lektora Petra Eisnera a účastníků kurzu.

Více

Právě vyšlo v listopadovém čísle časopisu Svět outdooru: LEZKYNĚ LUCIE HROZOVÁ: O LEZENÍ, PRÁCI A POMOCI LIDEM S HENDIKEPEM

Doporučujeme 30. 11. 2020

"Moc ráda ctím hodnoty, které Fosa má, protože mi to přijde jako skvělé poslání pro život. Kdybych měla větší dostatek peněz, ráda bych tam pracovala..."

Více

Nahoru