Z aktualit

Kurz Empowerment

Empowerment jako aktivizační nástroj. Nejbližší termín: 11. dubna 2018.

Sexualita a vztahy lidí s postižením 1

Práce s intimitou a soukromím u klientů. Nejbližší termín: 15. března 2018

Přidejte se k těm, kteří nás podporují

MVČRKODYS spol. s. r. o.           

Práci hledají

Luboš, 31 let

Pan Luboš by se rád uplatnil jako operátor zákaznické linky nebo v sociálních službách, kde by rád např. vykonával asistenta pedagoga pro zrakově postižené. Pan Luboš studoval střední evangelickou akademii, obor sociální vychovatelství – zakončené maturitou. Dále pak studoval Jabok – vyšší odbornou školu sociálně pedagogickou a teologickou, kterou ovšem v posledním ročníku nedokončil.  Pan Luboš by rád chodil mezi lidi a rozvíjel se.

Pavel, 33 let

Pan Pavel má vystudovanou Vyšší odbornou školu ekonomických studií, kde získal titul Dis. V současné době pracuje na pozici vrátného, ale rád by se vrátil do oboru účetnictví. Má tříletou praxi na pozici pomocného účetního, ovládá anglický a německý jazyk a ze zdravotních důvodů si hledá práci v klidném prostředí na poloviční úvazek, např. jako pomocný účetní, fakturant apod. 

Yvetta, 55 let

Paní Yvetta si hledá práci na plný úvazek. Vzhledem ke svým pracovním zkušenostem (pracovala jako vedoucí správcová) by ráda nastoupila na pozici vrátné či ostrahy. Ze zdravotních důvodů hledá zaměstnání, u kterého může střídavě sedět a stát. Mezi její záliby patří ruční práce, proto by jí vyhovovalo i zaměstnání, kde je třeba manuální zručnost. Zároveň jí láká i pozice osobní asistentky - pečovatelky (například k seniorům).

Blanka, 34 let

Blanka má první stupeň invalidity, nepřekážející jí ve výkonu práce. Má dva výuční listy v oděvním a cukrářském oboru. Tuto práci ale vykonávat nechce. Vždy jí lákala práce v oblasti úklidu. Několik let pracovala ve vojenském archivu jako uklízečka. Práce ji moc bavila a nadále by se jí ráda věnovala. 

Barbora, 38 let

Barbora má uznanou invaliditu v prvním stupni. Chtěla by najít práci takvou, kde by jí znevýhodnění nevadilo. Barbora má vystudovanou dvouletou střední katolickou skolu ve studijním oboru pečovatelka – opatrovnice. Zkušenosti má bohaté jak v pečovatelství ale pracovala také v KFC na pozici úklidu v zázemí nebo v hotelu Holiday Inn jako pomocná síla v kuchyni.

Jan,54 let

Pan Jan má vystudovanou vysokou vojenskou školu v Bratislavě v oboru vojenská psychologie. Má absolvováno i mnoho kurzů, jako např. kurz pracovníka v sociálních službách. Chtěl by najít práci v malém obchodě. Má řididičský průkaz sk B. a umí anglický a německý jazyk na středně pokročilé úrovni.

Jan 43,let

Pan Jan hledá práci na plný úvazek. Má zkušenosti s manuálními, pomocnými a úklidovými pracemi. Rád by vyzkoušel práci i v jiných oborech a získal tak nové pracovní zkušenosti. Pan Jan by rád našel práci na pozici vrátného, doplňování zboží nebo v oblasti expedice zboží. Mezi Janovy přednosti patří ochota učit se novým věcem a má zálibu v elektronice.

Michal 46,let

Pan Michal má dlouholetou praxi jako číšník/barman v restauračních zařízeních. Po dvouleté pauze by se rád opět vrátil do gastronomie, kde by upřednostnil prostředí klidnější restaurace či kavárny. Michal je spolehlivý, pracovitý a není příliš mluvný, což mnohdy ocení jak hosté, tak zaměstnavatelé. Práci hledá na plný úvazek, nemá problém ani s víkendovými směnami.

Richard 30 let

Pan Richard má zkušenosti v oblasti úklidových a pomocných prací. Nyní by rád pracoval na částečný úvazek jako pracovník úklidu v restauraci McDonald´s či KFC. Také by ho bavila práce doplňování zboží v supermarketu. Richard je velice motivovaný pracovat, spolehlivý a otevřený učit se novým věcem.

Alena 30 let

Slečna Alena by chtěla práci na zkrácený úvazek, nejlépe v okolí Prahy 8. Uplatnit by se chtěla jako pomocná síla v administrativě, kde by mohla kopírovat či skartovat dokumenty. Případně by chtěla v těchto prostorách udržovat pořádek a celkově uklízet kancelářské prostory.

Jana, 55 let

Paní Jana hledá práci na částečný úvazek. Jana má zkušenosti s prací v úklidu a v továrně. V současné době vypomáhá v kuchyni, kde myje nádobí a dělá drobný úklid. Ráda by našla práci v McDonaldu. Jana je velice pečlivá a pracovitá.