Z aktualit

Sexualita a vztahy lidí s postižením 2 (návazný)

Intervence v oblasti sexuality. Nejbližší termín: 19. září 2017

Přidejte se k těm, kteří nás podporují

MVČRKODYS spol. s. r. o.           

Práci hledají

Luboš, 31 let

Pan Luboš by se rád uplatnil jako operátor zákaznické linky nebo v sociálních službách, kde by rád např. vykonával asistenta pedagoga pro zrakově postižené. Pan Luboš studoval střední evangelickou akademii, obor sociální vychovatelství – zakončené maturitou. Dále pak studoval Jabok – vyšší odbornou školu sociálně pedagogickou a teologickou, kterou ovšem v posledním ročníku nedokončil.  Pan Luboš by rád chodil mezi lidi a rozvíjel se.

Pavel, 33 let

Pan Pavel má vystudovanou Vyšší odbornou školu ekonomických studií, kde získal titul Dis. V současné době pracuje na pozici vrátného, ale rád by se vrátil do oboru účetnictví. Má tříletou praxi na pozici pomocného účetního, ovládá anglický a německý jazyk a ze zdravotních důvodů si hledá práci v klidném prostředí na poloviční úvazek, např. jako pomocný účetní, fakturant apod. n Luboš by rád chodil mezi lidi a rozvíjel se.

Yvetta, 55 let

Paní Yvetta si hledá práci na plný úvazek. Vzhledem ke svým pracovním zkušenostem (pracovala jako vedoucí správcová) by ráda nastoupila na pozici vrátné či ostrahy. Ze zdravotních důvodů hledá zaměstnání, u kterého může střídavě sedět a stát. Mezi její záliby patří ruční práce, proto by jí vyhovovalo i zaměstnání, kde je třeba manuální zručnost. Zároveň jí láká i pozice osobní asistentky - pečovatelky (například k seniorům).

Blanka, 34 let

Blanka má první stupeň invalidity, nepřekážející jí ve výkonu práce. Má dva výuční listy v oděvním a cukrářském oboru. Tuto práci ale vykonávat nechce. Vždy jí lákala práce v oblasti úklidu. Několik let pracovala ve vojenském archivu jako uklízečka. Práce ji moc bavila a nadále by se jí ráda věnovala. mi bavila. > o je ze začátku pomalejší, časem si dokáže osvojit všechny potřebné dovednosti.

Lukáš,35 let

Lukáš je vyučen v oboru cukrářské práce, ale praxi má v oboru úklidu. Pracoval také v Hypermarketu Tesco, kde kódoval zboží pevnými kódy. Nejraději by nalezl práci v oboru úklidu.

Barbora, 38 let

Barbora má uznanou invaliditu v prvním stupni. Chtěla by najít práci takvou, kde by jí znevýhodnění nevadilo. Barbora má vystudovanou dvouletou střední katolickou skolu ve studijním oboru pečovatelka – opatrovnice. Zkušenosti má bohaté jak v pečovatelství ale pracovala také v KFC na pozici úklidu v zázemí nebo v hotelu Holiday Inn jako pomocná síla v kuchyni.

Jan,54 let

Pan Jan má vystudovanou vysokou vojenskou školu v Bratislavě v oboru vojenská psychologie. Má absolvováno i mnoho kurzů, jako např. kurz pracovníka v sociálních službách. Chtěl by najít práci v malém obchodě. Má řididičský průkaz sk B. a umí anglický a německý jazyk na středně pokročilé úrovni.