Z aktualit

Kurz Empowerment

Empowerment jako aktivizační nástroj. Nejbližší termín: 11. dubna 2018.

Sexualita a vztahy lidí s postižením 1

Práce s intimitou a soukromím u klientů. Nejbližší termín: 15. března 2018

Přidejte se k těm, kteří nás podporují

MVČRKODYS spol. s. r. o.           

Práci hledají

Luboš, 31 let

Pan Luboš by se rád uplatnil jako operátor zákaznické linky nebo v sociálních službách, kde by rád např. vykonával asistenta pedagoga pro zrakově postižené. Pan Luboš studoval střední evangelickou akademii, obor sociální vychovatelství – zakončené maturitou. Dále pak studoval Jabok – vyšší odbornou školu sociálně pedagogickou a teologickou, kterou ovšem v posledním ročníku nedokončil.  Pan Luboš by rád chodil mezi lidi a rozvíjel se.

Jan, 54 let

Pan Jan má vystudovanou vysokou vojenskou školu v Bratislavě v oboru vojenská psychologie. Má absolvováno i mnoho kurzů, jako např. kurz pracovníka v sociálních službách. Chtěl by najít práci v malém obchodě. Má řididičský průkaz sk B. a umí anglický a německý jazyk na středně pokročilé úrovni.

Petr, 28 let

Pan Petr je vyučený prodavač a zahradník. Pracoval jako zahradník, kde měl úraz kolene. Pan Petr má přiznaný první stupeň invalidity. Hledá pracovní pozici „Doplňování zboží“. Žije s rodiči a rád by se osamostatnil.

Jana, 56 let

Paní Jana celý život pracovala na chráněných pozicích. Má pracovní zkušenosti s pomocnými pracemi v kuchyni a s úklidem. Ráda by si našla práci na otevřeném trhu práce. Nejraději v nějakém fast foodu, např. KFC či McD. Věří, že si v zaměstnání najde nové přátele.

Milena, 51 let

Paní Milena má zkušenosti s prací na různých pozicích. Pracovala jako odborná referentka, prodavačka či jako skladnice. Paní Milena má přiznaný invalidní důchod I.stupně. Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu by ráda našla práci na zkrácený pracovní úvazek, nejlépe v administrativě, na pozici, kde by mohla střídat pohyb a sezení.

Prokop, 31 let

Pan Prokop v současné době pracuje ve směnárně. Tato práce je však pro něj psychicky vyčerpávající a příliš ho nenaplňuje. Nejraději by pracoval v cestovní kanceláři, ale líbilo by se mu pracovat i v knihovně. Pan Prokop rád cestuje.

Radek, 30 let

Radek studoval práva a historii, bohužel, díky tomu, že je nevidomý, studium nedokončil. Radek rád využívá k práci počítač, takže by si rád našel zaměstnání, na 4 hodiny denně, kde by počítač mohl využít. Radka také baví fotbal či politika, proto by se nebránil ani administrativě pro fotbalový klub či politickou stranu.

Jan, 49 let

Jan má vystudovanou střední ekonomická škola, obor telekomunikace a spoje. Pracoval několik let jako pracovník České pošty, kde zpracovával a třídil zásilky. Jan má mnoho zkušeností v oblasti administrativy, také jako preventista BOZP,PO a OŽP. Jan zvládá skvěle práci na PC. Momentálně hledá práci jako administrativní pracovník, na plný úvazek, v Praze.

Hanka, 37 let

Hanka pracovala 11 let jako prodavačka upomínkových předmětů na malém stánku v centru Prahy. Práce ji velmi bavila, bohužel stánek zavřeli. Nyní hledá práci na obdobné pozici, v menším obchůdku, chtěla by zkusit i doplňování zboží, či balíčkování. Hanka hledá práci na zkrácený úvazek.

Honza, 26 let

Honza vystudoval Obchodní akademii a má maturitu z účetnictví. Ve škole ho ale spíše bavila obchodní korespondence a umí také psát všemi deseti. Honza hledá práci v administrativě, prozatím na poloviční úvazek.

Růžena, 59 let

Paní Růženka má zkušenosti s pozicí pomocná síla v kuchyni, kdy pomáhala s mytím nádobí a přípravou surovin – loupání a krájení brambor, zeleniny a podobně. V této oblasti také aktuálně shání práci. Vaření ji velmi baví. Paní Růženka hledá práci na zkrácený úvazek.

Renáta, 44 let

Paní Renáta zatím nikdy nepracovala, nicméně by se ráda uplatnila na trhu práce jako pomocná síla v kuchyni nebo zahradnice.

Dominik, 30 let

Rád by se uplatnil jako práva ruka kuchaře a nebo jako barista v kavárně, kde má nemalé zkušenosti.

Šárka, 32 let

Paní Šárka by ráda pracovala v obchodě, vykládála zboží, prodávala. V tomto sektoru již pracovala a tato práce ji baví.